اسپورت کاتالونیا :” رئال ، بارسا را مدفون کرد “

مرجع خبري رئال مادريد : پیروزی رئال در مقابل بارسا تاثیر بی نظیری در رسانه های داخلی و بین المللی اسپانیا داشت . حتی کاتالان ها هم به ستایش از رئال پرداختند .

Read more

“ایکر ، نماد یک کاپیتان بزرگ “

مرجع خبري رئال مادريد : در دهه اخیر ، رئال مادرید پنج فینال کوپا دل ری داشته که دو تا را برده است . جالب این است که این دو فینال تنها حضور های ایکر به عنوان دروازه بان فیکس در فینال بوده است . Read more

ویدئو : گل تاریخی گرت بیل در فینال 2014

مرجع خبری رئال مادرید : گرت بیل یک گل تاریخی و به یاد ماندنی را به بارسلونا زد . گلی که تا سالها در خاطر ها می ماند .

Read more

دی ماریا :” این پیروزی متعلق به هواداران است “

مرجع خبري رئال مادريد : آنخل دی ماریا یکی از ستارگان فینال بود . او می گوید :” اوضاع خوب پیش رفت . همان طور که تصور می کردیم . بازی خوبی داشتیم و این مشهود است . Read more

آسیب رساندن هواداران بارسا به سرویس های بهداشتی

مرجع خبري رئال مادريد : پس از فینال کوپا و زمانی که مستایا خالی شد ، مشخص شد که در منطقه هواداران بارسا به سرویس های بهداشتی و دوش ها آسیب رسیده است . در حقیقت آنها به مستایا آسیب رساندند .

Read more

رئالی های کاتالونیا هم جشن گرفتند

مرجع خبري رئال مادريد : بارسایی ها جشن های قهرمانی خود را در کانالتاس جشن می گیرند اما این بار نوبت رئالی ها و توریست ها بود که در این مکان جشن بگیرند .

Read more

راموس :” این یک روز جادویی بود “

مرجع خبري رئال مادريد : سرجیو راموس پس از قهرمانی در فینال کوپا گفت :” یک روز جادویی بود . Read more

تصاویر : بازیکنان و جام کوپا

مرجع خبری رئال مادرید : عکسهای توئیتری که خود بازیکنان منتشر می کنند شاید کمی کیفیت نداشته باشند اما با توجه به این که خود بازیکنان انها را گرفته اند و نه عکاسان بیرونی ، حاوی جذابیت های خاصی هستند .

Read more

په په :” گل گرت در چنین دقیقه ای خارق العاده بود “

مرجع خبري رئال مادريد : په په پس از پیرویز بزرگ در مستایا گفت :” موقعیت هایی داشتیم تا بازی را تمام کنیم . این برای ما خیلی مهم بود . Read more

گرت بیل :” بارترا سعی کرد مرا بلوکه کند اما نتوانست “

مرجع خبري رئال مادريد : گرت بیل یکی از تاریخی ترین صحنه ها را رقم زد تا در فصل اول پیوستنش به رئال تبدیل به اسطوره محبوبیت شود .

Read more