اضافه شدن جام کوپا به موزه برنابئو

مرجع خبري رئال مادريد : جام قهرماین رئال در کوپا دل ری به موزه برنابئو اضافه شد تا توریست ها بتوانند جدیدترین فتح رئال را تماشا کنند .

Read more

دی ماریا ، آقای گل رئال در کوپای 2014

مرجع خبري رئال مادريد : دی ماریا آقای گل رئال در کوپای 2014 شد . در حقیقت او با زدن چهار گل بهترین گلزن رئال در این تورنمنت شد .

Read more

کریم و اثر گذاشتن در 11 تا از 27 کل قبلی به بارسا

مرجع خبري رئال مادريد : کریم بنزما در 11 تا از 27 گل قبلی رئال مقابل بارسلونا در الکلاسیکوها نقش داشته و اثر گذاشته است .

Read more

سیمئونه :” به رئال تبریک می گوییم “

مرجع خبري رئال مادريد : دیگو پابلو سیمئونه ، مربی اتلتیکو در مورد قهرمانی رئال در کوپا گفت :” در فوبتال سبک های مختلفی وجود دارند . Read more

شب جادویی ” گرت بولت “

مرجع خبري رئال مادريد : هواداران رئال مادرید دستها را روی سرشان گذاشتند . بارسایی ها همین طور . رئالی ها از فرط خوشحالی و بارسایی ها از فرط غم . این واکنش ها به یک صحنه تاریخی بود . Read more

ماموریت جدید : بازگشت به سیبلس

مرجع خبري رئال مادريد : “امیدواریم این اولین جام فصل باشد ” این جمله برخی بازیکنان رئال پس از قهرمانی کوپا بود . رختکن جاه طلب است و نمی خواهد به این جام اکتفا کند . حالا لالیگا و چمپیونزلیگ مانده است . اگر رئال هر دو را ببرد می تواند سه جامه شود که برای اوئین بار در تاریخش به این رکورد می رسد.

Read more

ویدئو : شوخی راموس با در آوردن ادای افتادن جام !

مرجع خبری رئال مادرید : راموس با شکستن جام کوپای 2011 یک اتفاق عجیب را رقم زد . او این بار نیز می خواست که کمی یاد و خاطره آن اتفاق را با یک شوخی زنده کند و ادای افتادن دوباره جام را به شوخی در آورد .

Read more

گرت بیل :” این مهمترین گل دوران فوتبالم بود “

مرجع خبري رئال مادريد : گرت بیل یک تنه رئال را به فینال کوپا رساند . با یک فینال 60 متری باور نکردنی .

Read more

تصاویر طنز : اعمال قانون گرت بیل برای سرعت غیرمجاز!

مرجع خبری رئال مادرید : همچنان شوخی ها در شبکه های اجتماعی با شکست تاریخی بارسلونا در فینال کوپا ادامه دارد .

Read more

آنجلوتی ، دومین ایتالیایی تاریخ که کوپا دل ری می برد

مرجع خبري رئال مادريد : کارلو آنجلوتی تبدیل به دومین مربی ایتالیایی تاریخ شد که توانسته جام قهرمانی کوپا دل ری را از آن خود کند .

Read more