خاویر مارتینز ، اسلحه مخفی پپ...

مرجع خبری رئال مادرید : خاویر مارتینز یکی از عناصر مهم بایرن در بازی امشب خواهد بود . او اولین اسپانیایی تاریخ است که با پیراهن بایرن مقابل رئال قرار ...

بازیکنان رئال :” امشب برنابئو...

مرجع خبری رئال مادرید : برای بازیکنان رئال خیلی مهم است که امشب حجمایت کامل برنابئو را داشته باشند . در حقیقت آنها این را مهمترین بازی فصل تیمشان می د...

کمپو :” شانس فینالیست شدن رئا...

مرجع خبری رئال مادرید : ایوان کمپو ، پیشکسوت رئال گفت که این تیم شانس زیادی دارد تا پس از بازی امشب مقابل بایرن بتواند که راهی فینال چمپیونزلیگ شود . ...

پرس کردن خط دفاع حریف ، ماموریت ویژ...

مرجع خبری رئال مادرید : آنجلوتی از مهاجمانش امروز کاری به جز گلزنی خواسته است : پرس کردن مدافعان حریف برای کسب نتیجه ای مناسب . (بیشتر…)...

خاویر مارتینز ، اسلحه مخفی پپ

مرجع خبری رئال مادرید : خاویر مارتینز یکی از عناصر مهم بایرن در بازی امشب خواهد بود . او اولین اسپانیایی تاریخ است که با پیراهن بایرن مقابل رئال قرار می گیرد .

ادامه نوشته

بازیکنان رئال :” امشب برنابئو گل می زند “

مرجع خبری رئال مادرید : برای بازیکنان رئال خیلی مهم است که امشب حجمایت کامل برنابئو را داشته باشند . در حقیقت آنها این را مهمترین بازی فصل تیمشان می دانند .

ادامه نوشته

کمپو :” شانس فینالیست شدن رئال بالاست “

مرجع خبری رئال مادرید : ایوان کمپو ، پیشکسوت رئال گفت که این تیم شانس زیادی دارد تا پس از بازی امشب مقابل بایرن بتواند که راهی فینال چمپیونزلیگ شود .

ادامه نوشته

پرس کردن خط دفاع حریف ، ماموریت ویژه مهاجمان

مرجع خبری رئال مادرید : آنجلوتی از مهاجمانش امروز کاری به جز گلزنی خواسته است : پرس کردن مدافعان حریف برای کسب نتیجه ای مناسب .

ادامه نوشته

آمار خواندنی برای رئال – بایرن : تکراری ترین دوئل تاریخ اروپا

مرجع خبری رئال مادرید :رئال – بایرن بی تردید تماشایی ترین دوئل هفته های اخیر را تشکیل خواهد داد .

ادامه نوشته

حضور داشتن یا نداشتن گرت بیل و کریستیانو تا آخرین لحظه روی هوا

مرجع خبری رئال مادرید : گرت بیل و کریستیانو رونالدو تا آخرین لحظه ، بزرگترین ابهام برای حضور در ترکیب بازی با بایرن در سانتیاگو برنابئو خواهند بود .

ادامه نوشته

بکن باوئر :” بنزما خطرناک ترین بازیکن بایرن است “

مرجع خبری رئال مادرید : فرانس بکن باوئر ، پیشکسوتبایرن گفت که کریم بنزما خطرناک ترین بازیکن رئال برای بازی در برنابئو خواهد بود .

ادامه نوشته

به دنبال بردن بایرن و قهرمانی ، مثل هشتمین و نهمین چمپیونزلیگ

مرجع خبري رئال مادريد : بایرن از اکتبر 2012 تا کنون قریب به 10 بازی است که در خارج از خانه نباخته و رئال اگر بخواهد پیروز شود ، باید طلسم شکنی کند .

ادامه نوشته

حمیدزیچ :”یادم است که روبرتو کارلوس دماغم را شکست!”

مرجع خبري رئال مادريد : سالی حمیدزیچ ، بازیکن بایرن در مورد خاطراتش از بازی با رئال می گوید :” یادم است که از من تیترهای عجیبی می ساختند و به همین علت در اسپانیا خیلی منفور شدم . بازیهای جذاب و هیجانی بودند . یادم است که پس از برخورد با سولاری اخراج شدم . البته همه چیز درون زمین باقی می ماند . ”

ادامه نوشته

“اهمیت بالای گل نخوردن در برنابئو “

مرجع خبري رئال مادريد : خبر خوب : رئال ان قدر سریع بازی می کند که می تواند بایرن را تحت تاثیر قرار بدهد . خبر : بایرن آن قدر سریع است که می تواند به رئال لطمه بزند . تیم آلمانی ، بارسا نیست و این بازی با فینال کوپا فرق دارد . ادامه نوشته