انتقاد مدیر وایادولید :” قهرمانی رئال در اروپا به ما ربطی ندارد ! “

مرجع خبري رئال مادريد : مدیر وایادولید به این که بازی تیمش با رئال مادرید که این هفته بود ، به خاطر فینال کوپا به تعویق افتاد ، انقاد کرد .

Read more

تاتا حرفهای اول فصلش را فراموش کرد :” بیل عالی بود ! “

مرجع خبري رئال مادريد : تاتا مارتینو ، مربی بارسا با شکست به رئال به اخراجش نزدیک شد . وی گفت :” از شکست ناراحت هستم ، به خاطر هوادارانی که از ما حمایت کردند . Read more

باشگاه خواستار احتیاط بازیکنان در شبکه های اجتماعی

مرجع خبري رئال مادريد : باشگاه رئال از بازیکنان خواست که در شبکه های اجتماعی احتیاط را در زمینه پیغامهایشان در دستور کار قرار دهند .

Read more

ایسکو ، منسجم تر از ایارا در ترکیب

مرجع خبري رئال مادريد : مقایسه دو بازی در وستفالن و بازی کوپا در مستایا نشان می دهد که نقش ایسکو در ترکیب به مراتب مهمتر از ایارامندی است .

Read more

ایکر و بردن فینالی دیگر

مرجع خبري رئال مادريد : سن ایکر یک بار دیگر نشان داد که حضورش مایه مباهات هر تیمی است . در حقیقت این بار هم او در یک فینال بزرگ حضور داشت که هر چند سوپر واکنش نداشت Read more

بازگشت به تمرین از فردا

مرجع خبري رئال مادريد : رئال مادرید پس از یک روز استراحت ، از جمعه تمریناتش را برای بازی با بایرن آغاز می کند .

Read more

حذف نظرسنجی تلویزیون اسپانیا پس از انتخاب پینتو به عنوان بهترین بازیکن !

مرجع خبري رئال مادريد : در طول پخش فینال کوپا دل ری ، تلویزیون اسپانیا یک نظرسنجی در شبکه های اجتماعی گذاشت و از هواداران خواست که به بهترین بازیکن بازی رای بدهد .

Read more

تیتر روزنامه های آس ، مارکا و نشریات داخلی اسپانیا

Read more

رئال 4-3 بارسا در فینال های کوپا

مرجع خبري رئال مادريد : رئال مادرید آنجلوتی انتقام شکست مورینیو در فینال کوپای پارسال را گرفت . در حقیقت رئال پارسال شکست بدی را در فینال به اتلتیکو خورد که کارلو و تیمش توانستند جبران کنند .

Read more

ویدئو : تاجگذاری پادشاه گرت در سیبلس

مرجع خبری رئال مادرید : برای گرت بیل حضور در سیبلس یک تجربه بی نظیر بود . این خرید 100 میلیونی در اولین سال حضورش در رئال با درخشش در یک بازی بزرگ جام برد  او با این گل توقعات را برآورده کرد و فشارها را روی خودش به حداقل رساند .

Read more