زیدان:”رونالدو فردا بازی می کند؟ با مغزمان تصمیم خواهیم گرفت” - مرجع خبری رئال مادرید
 • نویسنده : حامد فلاح
 • تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 ژانویه 2017
 • تعداد نمایش :
 • زیدان:”رونالدو فردا بازی می کند؟ با مغزمان تصمیم خواهیم گرفت”

  مرجع خبری رئال مادرید : زیدان در مورد بازی رئال مادرید و سویا صحبت کرد:” می دانیم که بازی برگشت بازی متفاوتی است. مشکل خواهد بود چرا که سویا همه تلاشش را برای کسب پیروزی انجام خواهد داد و بازی مشکلی در پیش است. باید آماده باشیم. تا پایان فصل بازیهای مشکلی داریم و مقابل سویا یکی از آنهاست.”

  رونالدو در لیست قرار می گیرد؟ ” ببینیم تا فردا چه می شود اما همه مهم هستند. با مغزمان تصمیم می گیریم. حتی اگر در بازی رفت با نتیجه سه بر صفر برده باشیم. باید با تمرکز بازی کنیم. ببینیم فردا چه کسی سفر می کند و شرایط چگونه خواهد بود.”

  تمرین نکردن خامس:”بازی فردا بازی بعدی و مهممترین بازی ماست. خامس مصدوم بود و نمی خواستیم ریسک کنیم. باید محتاط باشیم چرا که بازیهای زیادی مانده اند. ببینیم شرایط چطور پیش می رود اما ریسک نخواهیم کرد.”

  راموس و لوکاس در لیست قرار می گیرند ؟ ” هر دو آماده اند. سرجیو کاپیتان است و با ما خواهد بود. لوکاس هم همین طور. مشکلی ندارند.”

  غیبت بارسا در مراسم فیفا :” فقط به بازی فردا فکر می کنم و کارم همین است.”

  بازیهای متوالی با سویا :” کاری نمی توان کرد. قرعه همین است. باید سفر کنیم و چاره ای نیست.”

  پیکه و داوران:”به سوالات شما احترا ممی گذارم اما وارد این بحث نمی شوم. دنبال جنجال نیستم. روی بازی فردا تمرکز دارم.”

  سه گانه :” نه من و نه بازیکنانی که پیرامون تیم کار می کنند به آن فکر نمی کنند. هدف ما سه جامه شدن است اما هنوز خیلی مانده است. در فوتبال هر اتفاقی امکان پذیر است. تمرین امروز را دیدم و خوشحال هستم چرا که خوب کار می کنیم.”

  تکرار بازی سه سال پیش با دورتموند مقابل سویا :” در این باره صحبتی نکردیم اما می دانیم که بازی مشکلی فردا در پیش خواهد بود. بازی کوپا داریم و پس از آن نوبت لالیگاست. سویا عالی کار کرده است. تیم بسیار خوبی دارند. دو بازی اساسی مقابلشان داریم. هفته  مهمی است.”

  کاسمیرو:”به علت مصدومیت خوب استراحت کرده است. در مرکز زمین  نقش خیلی مهمی برای مهاجمان و مدافعین دارد. فردا بازی می کند و آماده است.”

  رونالدو:”درکش می کنم. فردا آماده خواهد بود. چیزی عوض نخواهد شد. آماده و سرحال خواهد بود.”

  20 بازیکن گل زده اند :” اتفاق خوشایندی است چرا که از مدافعان توقع گلزنی نداریم. بازیکنان در غیر این صورت خوشحال خواهند بود. باید مثل حالا تلاش کنیم. از نظر گلزنی مشکلی نیست که سه چهار بازیکن گل نزده باشند. مهم نیست که همه گل زده باشند.”

  نصری:” بازیکن بسیار با استعدادی است که شروع فصل بسیار خوبی با سویا داشته است. این را مقابل اتلتیکو دیدیم. بازیکن بی نظیری است. دوران فوتبال خوبی داشته است.”

  -*-*-*