مرجع خبری رئال مادرید : کریستیانو رونالدو 33 ساله شد. قرارداد فعلی او تا 36 سالگی اعتبار دارد. این ستاره پس از 9 سال حضور در ئرال تبدیل به اقای گل تاریخ باشگاه شده است و فقط 9 بازی تا رسیدن به 900 بازی حرفه ای فاصله دارد. در این فصل با توجه به افتی که به خصوص در لالیگا داشته تردیدهای زیادی در مورد آینده اش ایجاد شده است. آس در گزارشی شرایط شماره هفت های اسطوره ای رئال در سن 33 سالگی را بررسی کرده است:

رائول:
33 ساله شد و برای دو فصل به شالکه رفت. او در سن 33 سالگی در شروع فصل با پلگرینی فیکس بود اما در پایان فصل نیمکت نشین شد. مربی پرتغالی یونایتد در شروع کارش در رئال به رائول پیشنهاد داد که نیمکت نشینی را بپذیرد و نقش ماتراتزی را در تیمش داشته باشد اما رائول به شالکه رفت. آخرین گلش در رئال در زمین ساراگوسا بود. جالب آن که اولین گلش در رئال را هم در همین زده بود. رائول با 323 گل در 741 بازی دومین گلزن برتر تاریخ رئال است. رائول پس از حضور در السد قطر و کاسموس نیویورک در سن 38 سالگی از فوتبال بازنشسته شد.

امیلیو بوتراگوئنو
درست یک سال قبل از تولد رونالدو، بوتراگوئنو کارش را در فوتبال اسپانی اآغاز کرد و در اولین بازی خود دو گل در ورزشگاه رامون کارانزا به ثمر رساند. بوترا در اوایل فوتبالش به خاطر علاقه اش به کرویف شماره 14 می پوشید. بوتراگوئنو 12 سال برای رئال بازی کردکه در سن 12 سالگی اولین جامش را برد. او یک بار با رئال جایزه پی چی چی را برد و شش لالیگا، دو جام یوفا، دوکوپا ، چها رسوپرجام اسپانیا و یک لیگ کاپ را کسب کرد و در 463 بازی رسمی 171 گل به ثمر رساند.جالب آن که او هم قبل ازآخرین بازیش در رئال توسط خیلی از اسطوره های دیگر توسط هواداران رئال هو شد. امیلیو در سن 32 سالگی در آخرین فصلش در رئال فقط هشت بازی داشت و کم کم جایش را به رائول داد. او به تیم اتلتیکو سلایا در مکزیک رفت و پس از سه فصل حضور در این تیم از فوتبال بازنشسته شد.

خوانیتو
در سن 32 سالگی تصمیم گرفت به تیم شهرش مالاگا برگردد. او در 401 بازی رسمی برای رئال 121 گل به ثمر رسانده بود و دو جام یوفا، پنج لالیگا، دو کوپا دل ری و یک لیگ کاپ را برده بود. در سال 1887 رائول مندوزا اجازه بازگشتش به مالاگا را به او داد. او هم در آخرین حضورهایش در رئال توسط هواداران هو شده بود. بوتراگوئنو در دوم آوریل 1992 در سن 37 سالگی در یک سانحه رانندگی جان باخت.

آمانسیو
آمانسیو  که چهارده سال در رئال حضور داشت 9 لالیگا و سه جام حذفی در رئال برد و 344 بازی در پیراهن رئال انجام داد که 107 گل به ثمر رساند. او 42 بار نیز برای تیم ملی اسپانیا بازی کرد. او تا سن 37 سالگی برای رئال بازی کرد و بعد به کادر فنی ملحق شد.