مرجع خبری رئال مادرید : رئال در حالی که در این فصل مشکل گلزنی دارد در تابستان گذشته با مبلغ اندک 8 میلیون یورو ماریانو را روانه لیون کرد.این بازیکن که در لیون درخشیده در مورد شرایط خودش صحبت کرد.

چرا به لیون رفتی؟” با زیدان و مدیر جلسه گذاشتم و تصمیم گرفتیم. مربی به من گفت که با رفتن لاکازت فرصت خوبی در لیون نصیبم می شود تا خودم را ثابت کنم. همه با هم تصمیم گرفتیم که رفتن به لیون و کسب دقایق بیشتر به سود من است. در لیون سعی کردم از فرصت هایم استفاده کنم و شرایط خوب پیش رفت.در رئال وقتی بازی نمی کردم شرایط مشکل بود. رئال باشگاه بزرگی است و در آن جا هر روز از بهترین ها درس می گیری و حس خوبی داشتم.نمی گویم که رئال برایم نا امید کننده بود. می دانستم که در مادرید فرصت کمی نصیبم می شود. در هر تمرین سعی می کردم بجنگم و از فرصت هایم استفاده کنم.”

زیدان:”به من گفت که در لیون شانس بازی نصیبم می شود و برایم آرزوی موفقیت کرد. از لیون برایم تعریف کرد تا به عنوان یک بازیکن بهتر شوم. از جدا شدنم پشیمان نیستم. از رئال و زیدان به خاطر فرصت هایی که به من دادند متشکرم.”

ارتباط با هم تیمی های سابق:”با آسنسیو، ایسکو، لوکاس و … در تماس هستم. وقتی گل می زنم به من تبریک می گویند.درست است که رئال در دوران بدی است اما تیم خوبی دارند. در چمپیونزلیگ شانس دارند و مدافع عنوان قهرمانی هستند. بازیهای رئال را دنبال می کنم. ”

جدایی بازیکنان در تابستان به رئال ضربه زد ؟ ” خامس، موراتا، په په ، من و … جدا شدیم. اما حقیقت این است که رئال خریدهای خوبی داشت. تنها مشکلشان این است که دوران بدی دارند.خوب است که زیدان از من تعریف کند

بازگشت به مادرید:”حس خوبی دارد که مردم در مادرید در موردم صحبت کنند و از این بابت خوشحال می شوم. بندی برای بازگشت به رئال در قراردادم نیست. می دانم که رئال درصدی از حق انتقالم در آینده را در اختیار دارد اما کاملا بازیکن لیون هستم.با لیون قرارداد پنج ساله دارم و فقط به این باشگاه فکر می کنم.”

بنزما:”او مثل همیشه تلاشش را می کند. مشکل این جاست که تیم شرایط خوبی ندارد. بنزما مهاجم فوق العاده ایست. قطعا در مورد مهاجمان بر اساس گلهایشان قضاوت می شود. وقتی توپ ها وارد دروازه نمی شوند این اتفاقات رخ می دهد.”

رونالدو:”کریتسیانو همیشه کریستیانوست. حالا که اوضاع خوب نیست در مورد او صحبت می شود اما اگر مقابل پی اس جی دو گل بزند دوباره تمجیدها شروع می شود. در مورد او چیز زیادی نمی توانم بگویم.”

نیمکت نشینی ایسکو و آسنسیو:”مربی در این باره تصمیم می گیرد. رئال بازیکنان بزرگی دارد. آنهایی که هستند تلاششان را می کنند و آنهایی که کمتر بازی می کنند هم تلاششان را می کنند.”

بازی رئال و پی اس جی :”قطعا در خانه ام در لیون بازی را می بینم. طرفدار رئال خواهم بود. برای هم تیمی های سابقم در چمپیونزلیگ آرزوی موفقیت می کنم. شانس رئال بیشتر است چون قهرمان هستند.بعد از اتفاقات این فصل انگیزه زیادی دارند. البته وقتی برای کل فصلشان در یک بازی به میدان می روند فشار رویشان زیاد است.”

نیمار:”بازیکن بزرگی است. پول زیادی برایش خرج شده اما نشان داده یک ستاره است.می تواند به رئال ملحق شود. بازیکن بزرگی است و کاملا مناسب رئال است.”

امباپه:”بازیکن فوق العاده دیگری است که در پی اس جی در سال اولش خوب بوده است. هنوز جوان است و انگیزه زیادی دارد.”

کاوانی:”روی او و همه مهاجمان بزرگ تمرکز دارم و شرایطشان را دنبال می کنم. کاوانی مهاجم فوق العاده ای دارد.”