مرجع خبری رئال مادرید : آس در گزارشی پنج مقصد احتمالی ایسکو در صورت جدایی از رئال در تابستان را برشمرده است:

1- منچسترسیتی : این تیم ولخرج مشکلی برای هزینه کردن برای ایسکو ندارد. البته ایسکو کار سختی برای رقابت با سیلوا، دی بروین، گوندوگان و … برای حضور در ترکیب خواهد داشت.سیتی در تابستان گذشته هم برای خرید ایسکو 75 میلیون یورو پیشنهاد داده بود اما رئال با آن مخالفت کرد.

2- لیورپول: یورگن کلوپ سرمربی آلمانی علاقه ویژه ای به ایسکو دارد و این بازیکن می تواند بهترین جانشین ممکن برای کوتینیو باشد. لیورپول نیز با خرید فن دیک نشان داد که از نظر مالی مشکلی برای ورود به بازار نقل و انتقالات ندارد.

3- یوونتوس: باشگاه ایتالیایی نیز سالهاست که شرایط خرید ایسکو را دنبال می کند. او می تواند تکنیکی ترین هافبک یووه باشد و بالاتر از بازیکنانی مثل ماتوئیدی، خدیرا، استورارو، آساموا و … در ترکیب قرار بگیرد.

4- بایرن مونیخ : تیم آلمانی که از خرید خامس تجربه خوبی دارد حالا می خواهد به سراغ ایسکو برود. هافبک مالاگایی می تواند به اسپانیایی زبان های پرشمار بایرن ملحق شود.

5- آرسنال: ایسکو در آرسنال با حضور اوزیل، مخیتاریان، رمزی، ژآکا و … کار آسانی نخواهد داشت و می تواند بخشی از پروژه جدید آرسنال با حضور بازیکنانی نظیر اوبامیانگ و لاکازت باشد.