مرجع خبری رئال مادرید : رابرت پیرس بازیکن فرانسوی اسبق آرسنال در مورد شرایط رئال صحبت کرد.

انتقادها از زیدان :” این نشان می دهدکه زیدان کم حافظه است. هیچ کس  اسم زیدان را به او کادو نداده است. کار مربیگری مشکل است. وقتی مربی رئال می شوی کارت مشکل تر می شود. برخوردی که با او شده را عادلانه نمی دانم. زیدان هم ممکن است اشتباه کند. اما نباید کاری که کرده را فراموش کنیم. مربی باید تصمیم نهایی را بگیرد و خطرات را بپذیرد. این کاری است که زیدان همیشه کرده است.”

تصمیم های اشتباه زیدان:”من در جایگاهی نیستم که در مورد کار زیدان نظر بدهم. او خیلی بهتر از چیزی که ما در تلویزیون می بینیم گروهش را می شناسد. اگر او مهاجم نخریده به این خاطر است که روی رونالدو حساب می کند. اگر بنزما مشکلی دارد حتما راهکاری وجود دارد. باید به او باور داشته باشیم و به یاد بیاوریم که دو چمپیونزلیگ پیاپی و یک لالیگا را برده است. موفقیت های زیدان برای من یک شگفتی بود. او خیلی متواضع و خجالتی است. وقتی با ما بازی می کرد با خودمان می گفتیم اگر یک روز مربی شود چطور می خواهد با مردم ، بازیکنانش یا رسانه ها صحبت کند . این که از این حیث موفق بوده یک سورپرایز خوب است. او آماده است، از بازیکنانش دفاع می کند و همیشه حرفهای درستی می زند. زیزو از کسی نمی ترسد و حالا قدرتمندتر شده است. وقتی مربی تیمی مثل رئال هستی شاید برخی بگویند کارت راحت است اما این طور نیست. مدیریت یک گروه با استعداد و با سابقه مشکل است.”

رفتن احتمالی زیزو:” او در خطر است اما این را می داند. اگر رئال حذف شود ماندن شمشکل است. همه چیز سریع پیش می رود به خصوص در رئال با توجه به نتایجی که کسب می شود.”

بنزما:”هر کسی ممکن است دوره هایی را پشت سر می گذارد.پست های مهاجم نوک و دروازه بان مشکل ترین پست ها هستند. مهم است که او حمایت زیدان را داشته باشد و دارد. او 9 سال است که در رئال حضور دارد و این اتفاقی نیست. وقتی دوباره گل بزند همه چیز فراموش می شود.”

بازی رئال و پی اس جی :” خیلی نزدیک خواهد بود. دو تیم بزرگ به مصاف هم می روند اما به نظرم شانس رئال بیشتر است. به بازی کردن و بردن این تورنمنت عادت دارند. تصور نمی کنم که رئال مادرید لالیگا را در این بازی ببینم. تیم دیگری خواهند بود و بهترین عملکردشان را خواهند داشت. رونالدو یک الگوست. در اروپا بهتر از اسپانیا در این فصل عمل کرده است. رئال مردان قدرتمندی دارد. زیدان بالاتر از همه است.”

ربیو و ایسکو:”در هر لحظه هر دو بازیکن می توانند کلیدی باشند . از نظر بدنی و تملک توپ شرایط خوبی دارند. دوست دارم ایسکو را در ترکیب اصلی ببینم. او وقتی درون زمین است فوق العاده است هر چند که با حضور بی بی سی مشکل است.”