مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید با گلهای رونالدو و کاسمیرو با نتیجه دو بر یک در پاریس پیروز شد و به مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ رسید.

رئال مادرید در مجموع دو بازی با نتیجه پنج بر دو توانست تیم پرادعای امری را شکست بدهد. البته رئال بر خلاف بعضی تیمها  برای حذف تیم پاریسی به داورانی مثل آیتکین نیاز نداشت بلکه با ارائه دو بازی تماشایی و منطقی در پاریس و مادرید با سه گل از کریستیانو در دو بازی و درخشش آسنسیو و لوکاس در هر دو بازی رفت و برگشت توانست تیم پی اس جی را حذف کند.

تیم پی اس جی در هفته های اخیر فوتبال کثیف را معنی کرده بود. از فشار آوردن به یوفا و تیم داوری گرفته تا استفاده از گروهی دیوانه خشونت طلب برای بر هم زدن خواب رئالی ها و ترقه بازی در استادیوم! اما در مقابل پادشاه اروپا هیچ کدام از این روش ها جواب نداد و این رئال مادرید بود که با وجود مصدومیت کروس و مودریچ در بازی برگشت (قطعا با توجه به نقش این دو در رئال مادرید، غیبت آنها دستکمی از نبود نیمار نداشت) با ارائه بازی منطقی به پیروزی رسید.

زیدان به جز پست مهاجم نوک (بنزما با از دست دادن دو فرصت طلایی بدترین بازیکن ترکیب رئال بود) در بقیه پست ها شایسته سالاری را رعایت کرده بود. آسنسیو روی صحنه گل اول، دنی آلوز را بازیچه خود کرده بود و لوکاس وازکز روی هر دو گل نقشی کلیدی داشت تا زیدان اطمینان پیدا کند که شایسته سالاری بهترین راه موفقیت است. بازیکنانی مثل ایسکو و بیل با تمام اعتبارشان در این بازی روی نیمکت نشستند تا این دو جوان شایسته اسپانیایی بدرخشند. دو بازیکنی که به نظر می رسد با این عملکرد در جام جهانی نیز بازیکنان فیکس تیم لوپتگی باشند.

رونالدو در این بازی برای نهمین بازی اروپایی گل زد و با رسیدن به دوازدهمین گل فصل گام مهمی به سمت کسب ششمین قهرمانی پیاپی اروپایی بردارد.

رئال حالا باید منتظر قرعه کشی هفته آینده باشد تا حریفانش در مرحله یک چهارم نهایی را بشناسد. شیخ با تمام ثروتش از این به بعد چاره ای جز تماشای بازیهای رئال در ادامه لیگ قهرمانان از طریق تلویزیون ندارند!