مرجع خبری رئال مادرید : مایکل اوون بازیکن اسبق لیورپول و رئال در مصاحبه با مارکا در مورد فینال کیف صحبت کرد.

لیورپول:” مقابل تیمهای خوب عالی بازی می کنند. نزدیک محوطه جریمه حریف توپربایی می کنند و سریع به دروازه حریف می رساند. زیاد بازیسازی نمی کنند و به دنبال تملک توپ نیستند اما می خواهند توپ را از مدافعان حریف بربایند و ضدحملات سریع بسازند.”

رئال مادرید:” شانس بیشتری دارند چرا که وقتی نیاز به بردن دارند این کار را انجام می دهند. در شروع فصل در تلویزیون انگلیس گفتم که رئال مادرید امسال دوباره چمپیونزلیگ را خواهد برد هر چند که شانس آنها 50-50 است چرا که لیورپول تیم خوبی است. نقطه قوت رئال تجربه  اش برای این بازی و بازیکنان تعیین کننده نظیر رونالدو و ایسکوست.”

رفتن صلاح:”فکر نمی کنم از تیم بروم. در لیورپول خوشحال است. فصل بسیار خوبی داشته است و می تواند در لحظات بزرگ خودش را نشان بدهد.”

بیل:” بازیکن بزرگی است اما در ماه های اخیر نه در سطح خودش بازی کرده نه در سطح رئال مادرید. به نظرم بیل در این بازی نیمکت نشین خواهد بود و برای عوض کردن جریان بازی وارد زمین می شود. درست است که در هفته های اخیر گل زده و اعتماد به نفسش بشیتر شده است.”

توپ طلا:”به فینال چمپیونزلیگ ستگی دارد. اگر رئال قهرمان شود رونالدو باز هم این جایزه را می برد، اگر لیورپول به قهرمانی برسد هم رئال شانس زیادی خواهد داشت.”