مرجع خبری رئال مادرید : پرز می داند که خرید نیمار از پاریس در این تابستان خیلی سخت است. مالک قطری پی اس جی نیازی به پول ندارد و به همین خاطر نزدیکان نیمار هم در حال حاضر چنین گزینه ای را زیر نظر دارند. این بازیکن تا سال 2022 با پی اس جی قرارداد دارد و سالی 37 میلیون یورو دستمزد می گیرد.

اما نکته این جاست که در حال حاضر امباپه تبدیل به چهره اصلی پی اس جی شده است. قهرمانی فرانسه در جام جهانی باعث شده تا امباپه تبدیل به قهرمان ملی شود و حالا نیمار با یک مشکل جدید مواجه شده: هیچ بعید نیست که بازیکن فرانسوی توپ طلا را بگیرد و بدین ترتیب نیمار در پی اس جی زیر سایه امباپه خواهد بود. نیمار به این دلیل بارسا را ترک کرد که از زیر سایه مسی بودن خسته شده بود و حالا در پی اس جی باید سایه امباپه را روی سرش تحمل کند. از طرفی امباپه در میان هواداران پی اس جی زیاد محبوب نیست. رئال در این تابستان دو بار خرید نیمار را تکذیب کرده اما هنوز 45 روز تا پایان نقل و انتقالات مانده و باید دید که چه اتفاقاتی در پیش خواهد بود.

امباپه در حال حاضر تبدیل به قهرمان ملی فرانسه شده است. او در جام جهانی خوش درخشید و پس از پله، دومین بازیکن جوان تاریخ شد که در فینال جام جهانتی گل می زند. امباپه نماد فرانسه چندنژادی است.