مرجع خبری رئال مادرید : تیبو کورتوا دروازه بان تیم ملی بلژیک و چلسی در یک قدمی پیوستن به رئال قرار دارد. همه چیز برای این انتقال مهیاست و به نظر می رسد این دروازه بان با قراردادی چهار ساله به رئال می آید و تبدیل به دروازه بان فیکس تیم می شود.آلیسون دیگر گزینه رئال بود اما قیمت نجومی وی باعث شد این ماجرا منتفی شود.

کورتوا می خواهد به مادرید برگردد. خانواده اش در پایتخت اسپانیا هستند و او از این که جدا از خانواده اش زندگی کند خسته شده است. به همین خاطر کورتوا در سن 26 سالگی تصمیم گرفته به رئال بیاید و جانشین کیلور ناواس 31 ساله شود.

از طرفی دیگر مارکا ادعا کرده است که در این تابستان رئال خرید کهکشانی نخواهد داشت. در حقیقت رئال مادرید فقط برای نیمار حاضر است بیش از 200 میلیون هزینه کند که در حال حاضر این گزینه منتفی است در حالی که رئال حاضر نیست برای بازیکنانی نظیر هازارد، کین و لواندوفسکی چنین مبلغی بپردازد.

هازارد جدی ترین گزینه ایست که پیرامون رئال مطرح شده است اما او یا باید در چلسی بماند یا به رئال ملحق شود. کاپیتان تیم ملی بلژیک به حضور در رئال ابراز علاقه کرده است اما باشگاه حاضر نیست که مبلغ نجومی برای وی بپردازد. این در حالیست که مطبوعات انگلیس ادعا کرده اند که هیگواین جانشین هازارد در چلسی خواهد شد.