مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید با شکست مقابل آلاوس به رکورد باورنکردنی 409 دقیقه بدون گل رسید.

رئال در این بازی یکی از ضعیف ترین نمایش های ممکن را داشت تا به نظر برسد که لوپتگی هیچ چیز برای ارائه ندارد. در نیمه اول هر دو تیم موقعیت هایی داشتند اما در نیمه دوم آلاوس موقعیت نداشت اما رئال که سراسر حمله شده بود هم چیزی برای ارائه نداشت تا به نظر برسد که مربی باسکی رئال کاملا کم آورده و به بن بست خورده است. رئال در این بازی نه تنها در حمله افتضاح بود بلکه در تنها موقعیتی که به حریف داد روی اشتباه محرز کورتوا، راموس و واران دروازه اش گشوده شد.

رئال مادرید در حال حاضر تنها تیم اروپاست که در بیش از 400 دقیقه گل نزده و حتی از این حیث از قعرنشین های لیگ های مختلف هم عقب تر است. لوپتگی می گوید که مربیان در روزهای بد مقصر دانسته می شوند اما حقیقت این است که اگر قرار نباشد پس از چهار نمایش افتضاح از او انتقاد نشود پس از چه کسی انتقاد شود؟

مربی رئال زمانی تیم را تحویل گرفت که می دانست رونالدو می رود اما بعد از چهار ماه تیمش هیچ نقشه و پلانی ندارد. انگار که از دست دادن جام جهانی او را به ماتمی فرو برده که خودش هم نمی داند چه می کند.

شاید تقصیر از برنامه باشد. سه بازی آسان در شروع لالیگا باعث شد که مدیران رئال بیش از حد مغرور شوند و تصور کنند که این تیم نیازی به تقویت ندارد اما زمان نشان داد که رئال چقدر ضعیف است. وقتی تیمی در عرض دو سال موراتا، کواچیچ، رونالدو، په په ، خامس رودریگز و … را از دست می دهد و جانشینی برایشان نمی خرد این بازی از سرش هم زیادی است.

رئال حالا در جدول حتی از آلاوس هم پایین تر است و به نظر می رسد که جایگاه واقعی رئال در همین هفته مشخص شود.