مرجع خبری رئال مادرید : لوکاس وازکز در مورد ادامه فصل گفت:”شایعات نقل و انتقالات تمرکز ما را به هم نمی زند. می دانیم که هفت بازی در لالیگا مانده. سعی می کنیم همه بازیها را ببریم و در بالاترین رتبه ممکن قرار بگیریم. عادت داریم تا در رئال در مورد خریدها صحبت شود.”

فصل:”فصل مشکلی است. شاید در این لحظات مهم به اندازه سالهای قبل خوش شانس نبودیم و حالا همین مسئله باعث شده که شانسی برای هیچ جامی نداشته باشیم.”

آینده:”ببینیم چه می شود. هرگز نمی دانی چه می شود. دوست دارم در رئال بمانم. تا 2021 قرارداد دارم. پیشنهادها؟ در حال حاضر هیچ برنامه ای نریختم و به هیچ چیزی فکر نمی کنم.”

هازارد و پوگبا:”هر سال در مورد خریدها بحث می شود ک هطبیعی است. در رئال بهترین های دنیا حضور می یابند و هازارد هم یکی از انهاست. از او استقبال می کنیم. پوگبا خرید جذابی است. یک بازیکن جوان و یک هافبک جنگنده. از داشتنش هیچان زده خواهیم شد.”

چمپیونزلیگ:”لیورپول را خیلی دوست دارم. آژاکس تیم  جوان و شجاعی است و دیدن آنها زیباست. دوست ندارم بارسا قهرمان شود.”

تیم ملی:”امیدوارم در لیست قرار بگیرم. امسال متاسفانه در هیچ لیستی نبودم. برای حضور در لیست بعدی با تمام وجود هیجان دارم. سخت تلاش می کنم.”

بیل:”با همه رباطه خوبی دارم. می گویند که اسپانیایی بلد نیست اما همه چیز را به خوبی می فهمد. شخصیت خاص خودش را دارد. کمی درونگرا و خجالتی است.”

بنزما:”بازی کردن کارش فوق العاده است. فصل خوبی داشته است. باشگاه می داند که باید چه کار کند.”