مرجع خبری رئال مادرید : زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل بیلبائو شرکت کرد.

وینیسیوس:”خوشحال می شوم که او را در تیم ببینم اما نباید عجله کنیم چرا که تقریبا دو ماه مصدوم بوده و باید در موردش آرامش داشته باشیم. هیمن کار را خواهیم کرد. هر روز به تلاش ادامه خواهیم داد. باید در موردش با آرامش تصمیم بگیریم. در مورد بازگشتش عجله نخواهیم داشت. او کیفیت و توانایی هایش را نشان داد. بازیکنی 18 ساله متعلق به آینده است و برایش خوشحالم.”

بیل و آینده اش:”در این باره صحبت نکردیم و فعلا نمی کنیم. روی ابزی فردا تمرکز داریم و روی این بازی تمرکز خواهیم داشت.”

امباپه:” می توانید از خودش بپرسید. من در مورد چیزهایی که در تیمم است صحبت می کنم. در مورد اسم خاصی صحبت نمی کنم. سعی می کنیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم. مسلما در آینده با باشگاه در مورد نقل و انتقالات صحبت خواهم کرد.”

تیم:”نگران نیستیم. با بازیهاییک ه داریم سعی می کنیم بهترین عملکردمان را داشت هباشیم. شش بازی مانده و باید به جلو حرکت کنیم و فعلا فصل را تمام کنیم. سعی می کنیم بهترین بازی خود را داشته باشیم. سعی می کنیم درون زمین بجنگیم و بازی کنیم.”

آسنسیو:”از توانایی هایش خبر داریم. می دانیم که بازیکن با استعداد و جوانی است. فصل برای همه مشکل بوده و فقط مربوط به او نیست. خوب و متعهد است. می خواهد به جلو حرکت کند و رویش حساب می کنیم.”

غیرقابل فروش ها:”چیزی به شما نخواهم فت. خوب است که این را به من بگویید چون ممکن است شما یک نظر بدهید و در نهیات اتفاقات دیگری رخ بدهد. بازیکنان خوبی داریم. همیشه رئال به دنبال بهترین بازیکنان است.”

بیلبائو:”تیمی هستند که بهتر از شروع فصل کار می کنند و تیم خوبی دارند. بیلبائو تیم بسیار مشکلی بوده است و فردا مقابل تیمی قرار می گیریم که برای ما مشکل ساز خواهد بود. باید خوب کار کنیم و سعی می کنیم برنده شویم. وقتی با مشکلات بازی می کنی خیلی بهتر است.”

دوئل کیلور – کورتوا :”خبری نیست. هیچ تصمیمی گرفته نشده وصحبتی ندارم. باید صادق باشیم و خواهیم بود. ببینیم چه خواهد شد.”

خسته شده ای؟” نه آماده ام. سعی می کنیم از این شرایط خارج شویم و تلاشمان را می کنیم. همیشه سعی می کنیم که روی بردن بازیها تمرکز کنیم. هنوز یک ماه مانده است و تلاش می کنیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم. ذهنمان روی این جاست و انؤژی من روی سال آینده است. انرژی خوبی دارم.”

بازیکنانی که قرارداد دارند:”نمی دانم چطور این شرایط عوض می شود. بازیکنان قرارداد دارند اما باید در مورد شرایط فعلی صحبت کنیم چرا که زمان برای صحبت در این باره وجود دارد.”

وایخو:”مثل بقیه لیاقت بازی کردن دارد و خواهد کرد. ببینیم چه زمانی این اتفاق رخ می دهد. کیفی لازم را دارد. مصدومیت ها روی او اثر منفی گذاشته اند. همه چیز برای او خوب پیش می رود. قبل از پایان فصل بازی خواهد کرد.”

تغییر سیستم در فصل آینده :” مسلما تغییراتی خواهیم داشت.”

کورتوا:”مصدومیت هایی داشته و وقتی یک بازیکن مصدوم می شود باید بپذیریم. دوشنبه با تیم در تیم خواهد بود.”

تضمین مالی برای خریدها:”چیزی قطعی نشده است. انگکیزه کافی را داریم تا شرایط را عوض کنیم. مسلما به تلاش ادامه می دهیم.”

داور ویدئویی:”قطعا بهتر خواهد شد. سیستم جدید تازه آمده و به تدریج بهتر خواهد شد. گاهی ممکن است یک گل را نبیند، گاهی صنه های واضح اما استفاده از داور ویدئویی برای این است که فوتبال شفاف تر باشد. امیدواریم که یک روز این سیستم برای همه عالی باشد.”