مرجع خبری رئال مادرید: زین الدین زیدان سرمربی رئال در مورد بازی با ختافه گفت :” بازی مشکلی پیش رو خواهیم داشت. از تیمم می خواهم که با جدیت بازی کنند. مقابل حریفی که خیلی خوب کار کرده است. پس از بازی آخر بهتر شدیم و از نظر بدنی شرایط خوبی داریم.”

کورتوا:”ببینیم چه می شود. آماده است و در خدمت تیم است.”

آینده دروازه بان ها:”چیزی که دوست دارم را به شما نمی گویم. من دوست دارم کار خودم را بکنم. این مسئله به شما مربوط است. در حال حاضر زمان صحبت در باره این موضوع نیست. امروز کورتوا و کیلور اماده هستند.”

قدرت بارسا در لالیگا:” دلیل خاصی وجود ندارد. سال بعد تلاش می کنیم که به بهترین شکل لالیگا را آغاز کنیم. لالیگا  تورنمنتی هفتگی است. در پیش فصل مهم است که تلاش کنیم تا شروع خوبی داشته باشیم. سال َآینده قطعا لالیگا هدف اصلی ما خواهد بود. 33 لالیگا را داریم و بارسلونا چند تا؟ اخیرا خوب کار کرده اند و باید به آنها تبریک بگوییم اما در طول تاریخ جام های رئال خیلی بیشتر بوده است. حقیقتا خیلی بهتر شده ایم و باید شرایط را عوض کنیم. برای ما لالیگا مهمترین است. در چمپیونزلیگ اگر برنده شوی 12 یا 13 بازی داری. لالیگا یک تورنمنت هفتگی است.”

وینیسیوس:”فردا فرصت نخواهد داشت. باید  به تلاش ادامه بدهد.. دو ماه در تیم نبوده و به زمان نیاز دارد.”

تصمیم در مورد دروازه بان ها را شما می گیرید یا مدیران:”من یک بار دیگر باید توپ ها را بیرون بیاندازم. آنها قرارداد دارند اما تصمیم نهایی را من می گیرم. مسئولیت من همین است. زمانش نیست که در این باره صحبت کنم. مسلما سال آینده شرایط را مد نظر خواهیم داشت. تصمیم نهایی را من می گیرم.”

اگر دروازه بانی فیکس نباشد و فصل بعد برود، ناراحت می شوی؟” هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد.”

تورنمنت را بین دروازه بان ها تقسیم خواهید کرد؟” به این سوال جواب نمی دهم. هنوز خیلی مانده است.”

بهترین گلر چمپیونزلیگ و بهترین گلر جام جهانی را دارید، یک مشکل است یا یک نعمت؟” سه دروازه بان دارم. هر دو دروازه بان اصلی و آن دروازه بان جوان خوب و آینده دار هستند.”

شرایط ختافه:”عالی بوده اند. بهترین فصل تاریخشان را دارند. حاصل تلاش کال تیم است. تلاش می کنیم تا بهترین عملکرد ممکن را داشته باشیم. همیشه برای بردن بازی می کنیم.”

لیست خروجی:”وقتی بازیکن بخری برخی باید بروند. 24-25 بازیکن داریم. اگر خرید کنیم برخی باید بروند. این در یک تیم عادی است. همیشه این سولاات را می پرسید اما من تیم خودم را دارم و کار خودم را می کنم. همه تیم ها تلاش می کنند تا اوضاع را تحت کنترل کنند.”

بنزما:” نگران نیستم که فقط یک مهاجم داشته باشیم یا یک مکمل داشته باشد. بهترین فصلش است و مشکلی نداریم.”

آیا به سبک تیم های انگلیسی قرار است که قدرت بیشتری در تیم داشت هباشی؟” بازیکنان می دانند که در کجا هستند. همه با جدیت تمرین می کنند. این قنش را همیشه داشته ام. مسلما همیشه حرفهای یک مربی مهم است. بازیکنانی ممکن است که بیایند بروند. در سالهای اولم تغییرات زیادی نداشتیم اما این بار خواهیم داشت.”