مرجع خبری رئال مادرید : نیمار برای فصل نقل و انتقالات تابستانی دوباره به لیست رئال قرار گرفته است. جدایی ناگهانی گریزمن از اتلتیکو و پیوستن او به پی اس جی می تواند کلید انتقال بازیکن برزیلی به برنابئو باشد.

هر چند که پی اس جی مشکلی مالی ندارد اما برای این که بخواهد قوانین فیرپلی مالی را رعایت کند، چاره ای جز فروش برخی ستارگانش نخواهد داشت. اگر تصور کنیم که این تیم 120 میلیون یورو برای خرید گریزمن و 210 میلیون یورو برای خرید کروس، ایسکو و بیل خواهد پرداخت، مفهومش این است که به درآمد 300 میلیونی از فروش نیمار بازیکن برزیلی نیاز مبرمی دارند.

هر چند که خرید نیمار در تابستان آینده قطعی به نظر می رسد اما پرز حس می کند که برای این که مشت محکمی به میز بکوبد و اقتدارش را نشان بدهد، خرید نیمار ضروری است. رئال از سال 2014 و بعد از خرید خامس خرید کهکشانی نداشته و حالا بعد از پنج سال می تواند در این زمینه طلسم شکنی کند. جذب بازیکن برزیلی به معنی نشان دادن اقتدار مالی رئال خواهد بود. پرز می تواند با خرید همزمان هازارد و نیمار در این تابستان یاد تابستان 2010 را زنده کند که با 250 میلیون یورو هزینه، اروپا را مقهور خود کرده بود.

البته مذاکره با الخلیفی مدیر پی اس جی آسان نیست چرا که او اهل مذاکره نیست. رئال در تابستان آینده در سه بیانیه مختلف مذاکره با نیمار و امباپه را تکذیب کرد چرا که می دانست عصبانی کردن مالک قطری پی اس جی آسان نیست. در تابستان 2017 زمانی که بارسا به سراغ وراتی رفت، الخلیفی عصبی شد و نیمار را خرید. مدیر رئال به هیچ وجه نمی خواهد این بازیکن ر خشمگین کند اما می داند که نیمار هم به دنبال ترک پی اس جی است. بازیکن برزیلی رابطه خوبی با هم تیمی هایش ندارد و دوران حضورش در پاریس آن طور که تصور می کرد، خوب پیش نرفته است. رئال از سویی حاضر است که خامس رودریگز را هم به پی اس جی پیشنهاد بدهد تا الخلیفی را نرم کند.

البته همچنان خیلی از هواداران رئال هزینه قریب به 400 میلیونی برای خرید و دستمزد نیمار را حماقت می دانند اما باشگاه حس می کند که با درآمد تبلیغاتی از خرید نیمار خیلی زود این هزینه ها جبران خواهد شد. نیمار سالی 37 میلیون یورو دستمزد می گیرد در حالی که در حال حاضر بیل با 15 میلیون یورو پردرآمدترین بازیکن ترکیب است.

0 0 vote
Article Rating