مرجع خبری رئال مادرید : خرید احتمالی لوکا یوویچ به عنوان رقیب بنزما در فصل آینده طبیعتا تغییراتی را در خط حمله رئال ایجاد خواهد کرد و برخی بازیکنان باید جدا شوند. 

یکی از بازیکنانی که باید جدا شود، ماریانو دیاز است.وکلای این بازیکن به تازگی مذاکراتی با باشگاه والنسیا داشته است. زیدان روی این بازیکن حساب نمی کند و جدا شدنش تقریبا قطعی است. این بازیکن در تابستان گذشته با 21 میلیون یورو از رئال به لیون آمد اما جدا شدنش قطعی به نظر می رسد. ماریانو از تیم های خارجی هم پیشنهاد دارد اما ترجیح می دهد که در رئال بماند. اگر والنسیا بتواند سهمیه چمپیونزلیگ را بفروشد احتمالا رودریگو را می فروشد و ماریانو جاشنین وی خواهد شد. ماریانو در این فصل در 22 بازی فقط 746 دقیقه بازی کرد و تواسنت چهار گل به ثمر برساند. او البته فقط چهار بار در این فصل فیکس بوده و میانگین هر 186 دقیقه یک گل را داشته است.

از سویی مایورال نیز پس از یک فصل حضور قرضی در لوانته به رئال بازخواهد گشت اما باشگاه تمایلی به حفظ او ندارد. سوسیه داد به دنبال خرید این بازیکن است.رابطه رئال مادرید و سوسیه داد خوب است و همین مسئله باعث می شود تا انتقال کاملا محتمل باشد.

0 0 vote
Article Rating