مرجع خبری رئال مادرید : در فاصله 20 روز تا بازگشت از تعطیلات و شروع اردوی پیش فصل رئال، زیدان کارهایی دارد که باید حل کند.

خرید یک هافبک: اگر دست مربی فرانسوی شود، پوگبا قطعا باید فصل بعد بازیکن رئال شود. زیزو به شدت او را دوست دارد و خود این بازیکن هم به صورت غیرمستقیم خواستار پیوستن به رئال شده است. گزینه بعدی اریکسن است که ارزان تر است. باید دید که چه اتفاقاتی در پیش خواهد بود.

سیل خروج ها:این مسئله به طور مستقیم به زیدان بستگی ندارد اما مربی فرانسوی ترجیح می دهد که با بازیکنان کمتری و بدون مازادها در اردو حضور یابد. باشگاه باید کار رفتن دوازده بازیکن را نهایی کند.

تعیین شرایط دروازه بان ها: با توجه به جدایی احتمالی کیلور ناواس، باید دروازه بان های فصل بعد مشخص شوند. به نظر می رسد که کورتوا دروازه بان فیکس باشد اما باید دید که از میان لونین و لوکا زیدان کدام یک دروازه بان ذخیره خواهند بود.

سیستم جدید: زیدان اعلام کرده است که احتمال تغییرات در سیستم وجود دارد. خریدهای هازارد و امباپه و حضور پوگبا گزینه هایی ایجاد می کند. اگر بازیکن فرانسوی به رئال بیاید احتمال استفاده از سیستم هایی نظیر 2-1-3-4 یا 2-4-4 افزایش می یابد. رئال در اولین بازی پیش فصل مقابل بایرن در هیوستون می تواند تاکتیک جدیدش را نشان بدهد.

پیدا کردن بدنساز: آنتونیو پینتوس بدنساز ایتالیایی از کادر فنی جدا شد. رابطه او با زیدان خوب نبود و راهی اینتر شد. حالا زیزو باید تصمیم بگیرد که چه کسی جانشین او شود.