مرجع خبری رئال مادرید : فرلاند مندی مدافع چپ فرانسوی رئال مادرید در مراسمی در برنابئو معارفه شد.

پرز در مراسم معارفه گفت:”به برنابئو خوش آمدی. روزهای بزرگی پیش روی توست تا رویاهای هواداران را محقق کنی. سه چمپیونزلیگ پیاپی ، بازیکنان ما را در قلب هواداران قرار داد اما باید به جلو حرکت کنیم. این باشگاه همیشه می خواهد بهتر شود. این کاری است که انجام می دهیم. با وجود مشکلات بازار نقل وانتقالات بازینان بزرگی خریده ایم. امروز به بهترین دفاع چپ لیگ فرانسه در سالهای اخیر خوش آمد می گوییم. امروز به فرلاند مندی در رئال مادرید خوشامدگویی می کنیم.”

وی افزود:”رئال مادرید حالا بخشی از زندگی توست. این استادیوم خانه توست و همه تلاشمان را می کنیم تا خوشحال باشی. مندی، به تو در خانه جدیدت، رئال مادرید تبریک می گوییم. رئال مادرید را انتخاب کردی. این پیراهن را برگزیدی چون رویای بزرگ توست. استعداد و روحیه جنگندگی خود را به این جا آوردی. تو نماد برتری طلبی هستی. هم تیمی هایت تو را در تیم رویایی لیگ فرانسه در دو سال اخیر قرار داده اند و این گویای استعدادت است. از یک باشگاه دوست نظیر لیون به این جا آمدی که همیشه در تورنمنت های بزرگ اروپایی حضور دارند. تو یک ملی پوش هستی که استعداد و توانایی هایت برای رئال که در ان توقعات زیادی وجود دارد، خیلی مهم است.”

فرلاند مندی هم صحبت کوتاهی داشت:”روز خوش. باعث افتخارم است که در این باشگاه هستم که بزرگترین باشگاه دنیاست. ممنون از مدیر به خاطر اعتمادش. بسیار ممنون از باشگاه. هالا مادرید.”