مرجع خبری رئال مادرید :  تیم زیر 21 اسپانیا باید امشب بلژیک را شکست بدهد تا شانس صعود به نیمه نهایی و کسب سهمیه المپیک را داشته بشاد.

فرناندو آلونسو راننده فرمول یک پیام روحیه بخشی را به وایخو کاپیتان تیم زیر 21 سال اسپانیا و مدافع رئال داده است. آلونسو که بسیار رئالی است در این پیام می گوید:”می دانم که در ایتالیا هستی. می خواستم امید و روحیه ام را به سمت تو فرستادم. از این جا تو را دنبال می کنم. می دانم که مسابقات من را تماشا می کنی. حالا نوبت من است که از تلویزیون تو را ببینم. پایان فصل خوبی در رئال داشتی. حالا کاپیتان تیم ملی هستی و این نشان می دهد که اوضاعت خوب است. برایت خیلی خوشحالم. برای تو و هم تیمی هایت درود می فرستم. به امید پیروزی، شما را از خانه دنبال می کنیم.”

وایخو که در این باره کاملا ذوق زده شده بود، در جواب به وی گفت:”این شانس را داشتم تا با آلونسو در یک مسابقه در بارسلونا ملاقات کنم. این که ورزشکار بسیار مهمی نظیر فرناندو یاد من و تیم زیر 21 سال بیافتد برای من امیدبخش است. در این باره با هم اتاقی ام خورخه مره که همشهری آلونسو است صحبت می کنم. مسلما این پیام برای بازی با بلژیک به من روحی می دهد. آلونسو از بچگی الگوی من بوده است. یادم است که صبح زود بیدار می شدم تا مسابقاتش را ببینم. هر چند که به تدریج و با گذشت زمان نتوانست در مسابقات فرمول یک شرکت کند اما همیشه جنگندگی و تلاش او را دوست داشتم. او یک الگو برای فداکاری است و همیشه بیشترین تلاش خودش را دارد.”