مرجع خبری رئال مادرید : زیدان در مورد این که بیل حتی روی نیمکت هم در بازی با بایرن نشست صحبت کرد و گفت:”در لیست قرار نگرفت چرا که باشگاه می خواهد او را بفروشد. به همین خاطر بازی نکرد. ببینیم در روزهای آینده چه می شود .در این باره که چه زمانی می رود صحبت نمی کنم. اگر همین فردا برود، بهتر است. امیدوارم که همه چیز سریع پیش برود چرا که برای همه و خودش بهتر است. باشگاه در حال مذاکره با باشگاه هایی است که بیل در آنها شانس بیشتری برای بازی داشته باشد.”

اولین بازی کوبو:”اولین بازی ما بود. از شکست نمی توانیم خوشحال باشیم اما در بازی چیزهای خوبی دیدیم. اتفاقات بازی عادی بود. باید ریتم بازی را پیدا کنیم. از عملکرد تیم راضی هستیم. در ده دقیقه اول کمی مشکل بود که شروع کنیم. بعد از آن خوب بازی کردیم . از عقب حرکات ترکیبی خوبی داشتیم. در نیمه اول گل کم داشتیم و در نیمه دوم تیم کلا عوض شد و بازیکنان اولین باری وبد که کنار هم بازی می کردند. طبیعی بود که در دفاع مشکلاتی داشته باشیم.”

بیل زمانی بازیکن فیکس شما بود و ناگهان فراموش شد، مشکل شخصی با او دارید؟” مشکل خاصی ندارم. به هیچ وجه. زمانش رسیده که تصمیمات لازم گرفته شوند. به تغییر نیاز است. ببینیم چه می شود. مشکل شخصی ندارم. شرایطش را می دانید و مسلما تغییر ایجاد می شود. نمی دانم این اتفاق در 24 یا 48 ساعت آینده می افتد یا نه اما این شرایط عوض می شود و برای همه بهتر است.من مربی هستم و با باشگاه صحبت می کنیم تا تصمیم بگیریم. رفتن یک بازیکن به مربی و خود بازیکن بستگی دارد. ببینیم چه می شود.”

هازارد تنها تغییر در ترکیب با وجود هزینه های زیاد:”در مرحله آماده سازی هستیم. قرار نیست ترکیب هر بازی یکسان باشد. برای من ترکیب فیکس در بازیهای دوستانه مهم نیست.”

خامس:”چیزی نمی گویم. فعلا با ما نیست. بیشتر به فکر آنهایی هستم که کنار ما هستند.”

فشار در دوره دوم بیشتر است؟:”رئال مادرید باشگاه محبوب من است. ببینیم چه می شود. دوست ندارم در باد موفقیت های گذشته بخوابم.”