مرجع خبری رئال مادرید : فقط 18 روز تا پایان نقل و انتقالات انگلیس مانده است. یعنی اگر بیل بخواهد فصل بعد در انگلیس بازی کند کمتر از سه هفته فرصت دارد و باید تصمیم نهایی را بگیرد.

زیدان و کادر فنی رئال مادرید این روزها همه کار می کنند تا بیل را نبینند. حتی زیدان آرزو می کند که همین فردا فروخته شود و با سکونشین کردنش مقابل بایرن نشان داد که ذره ای نظرش در مورد او عوض نشده است.

زیدان از ماجرای بیل خسته شده است. او نمی خواهد که شرایط تیمش و ادامه تور آمریکا تحت الشعاع شرایط بیل قرار بگیرد.  زیزو به هیچ وجه این بازیکن ولزی را نمی خواهد و دوست ندارد که او را در تیمش تحمل کند.

اما عجیب این است که گرت بیل هیچ واکنشی نسبت به این شرایط ندارد. بازیکن ولزی به استراتژی خود ادامه می دهد، او می گوید که در رئال مادرید خوشحال است و وقتی با حرفهای تند بیل علیه خودش مواجه شد، ترجیح داد که لبخند بزند. او انگار ز غوغای جهان فارغ است و برایش مهم نیست که چه اتفاقاتی در جریان است.

البته ناظران می گویند که این استراتژی بیل و وکیلش است. آنها می خواهند با اصرار به ماندن کاری کنند که مدیران رئال مادرید درمانده شوند و مجبور شوند او را رایگان بفروشند .بدین ترتیب بیل اگر رایگان از رئال مادرید برود می تواند دستمزد خوبی در باشگاه بعدیش داشته باشد و قرارداد خوبی امضا کند.

زیدان به هیچ وجه از بیل خوشش نمی آید. زیزو قبل از این که از رئال مادرید برود، بیل را در فینال کیف در 26 می 2018 نیمکت نشین کرد. بعد از آن بازی، بیل اعلام کرد که از رئال مادرید می رود اما رفتن زیزو همه چیز را عوض کرد. بیل ماند تا جانشین رونالدو شود اما فصل افتضاحی را پشت سر گذاشت.

زیدان در 11 مارس 2019 به رئال مادرید برگشت و از همان زمان نشان داد که بیل را نمی خواهد. وقتی زیدان به رئال برگشت، می دانست که بیل و وکیلش در ماه های اخیر علیه او صحبت کرده اند. ماجرایی که احتمال ادامه همکاری بازیکن ولزی و زیزو را عملا غیرممکن می کرد. زیزو در یکی از اولین جملاتش علیه بیل گفت:” نمی دانم آیا او روی رئال مادرید تمرکز دارد یا نه، از خودش بپرسید.”

بیل بعد از بازی رئال مادرید و رایو وایکانو به جای این که سوار اتوبوس تیم شود، به تنهایی و به دور از تیم سوار جت شخصی خود شد. بعد از آن او دیگر برای رئال مادرید بازی نکرد و در سه بازی آخر فصل قبل به علاوه بازی امروز مقابل بایرن روی نیمکت نشست.

بیل سه سال دیگر با رئال مادرید قرارداد دراد و سالی 17 میلیون یورو دستمزد می گیرد. اگر رئال مادرید بخواهد قراردادش را فسخ کند باید 51 میلیون یورو بپردازد. اما بیل و وکیلش انتظار دارند که توافق حاصل شود تا این بازیکن رایگان برود.