مرجع خبری رئال مادرید : گرت بیل بازیکن ولزی دیگر هرگز پیراهن رئال مادرید را به تن نخواهد کرد. مارکا گزارش داده است که این بازیکن با نظر وکیلش جاناتان بارنت دیگر در رئال مادرید بازی نمی کند تا مصدوم نشود و بدین ترتیب بتواند مشتری ایده آلی در چین برای خودش پیدا کند.

در حال حاضر احتمال ماندن بیل در فوتبال اروپا خیلی کم است. تاتنهام یکی از آخرین گزینه های این ابزیکن است اما از نظر مالی توان پرداخت دستمزد وی را ندارد و همین باعث شده که قید وی را بزنند.

در حال حاضر وکیل بیل مذاکرات را با تیم های چینی به صورت جدی پیگیری می کند. رئال مادرید پیشنهاد انتقال رایگان وی به شانگهای شنهوا را رد کرده چرا که برای فروش بیل 50 میلیون یورو می خواهد. حالا دو باشگاه سونینگ و گوان باید رئال مادرید را راضی کنند تا بیل را بفروشد و باید دید که چه اتفاقاتی در پیش خواهد بود.

به هر صورت بیل که همچنان گران ترین بازیکن تاریخ رئال مادرید است ( تا زمانی که هازارد به شرط های چلسی عمل کند و بندهای پاداش بر اساس عملکردش فعال شود). با 14 جام با رئال مادرید وداع می کند: یک لالیگا، یک کوپا، یک سوپرجام اسپانیا، چهار چمپیونزلیگ، سه سوپرجام اروپا و چهار جام جهانی باشگاه ها.