مرجع خبری رئال مادرید : به نظر می رسد که رئال مادرید توانسته ریتم خودش را پیدا کند. نتایج اخیر می گویند که رئال مادرید بالاخره به همان چیزی که می خواسته رسیده است و پس از مدتها رنگ آرامش را دیده است.

رئال مادرید در این فصل 9 پیروزی در لالیگا و چمپیونزلیگ داشته که چپهار تا از این پیروزی ها را با گلهایش در نیمه اول برده است. در حقیقت رئال چهار تا از بازیها را به لطف گلهای برق آسا و طوفانی در نیمه اول با پیروزی به پایان رسانده است: لوانته، گالاتاسرای، لگانس و ایبار.

در حالی که خط حمله رئال مادرید در دوران پسارونالدو با انتقادهای زیادی در ماه های اخیر مواجه شده بود، رئال مادرید در چهار بازی پانزده گل زد تا از زیر فشارها خارج شود. رئال بالاخره به همان میانگین گلزنی سابق خود برگشت و در حال حاضر به نظر می رسد که همه چیز ری روال است.

شاید جالب به  نظر برسد اما رئال مادرید در دوازده بازی اولش در این فصل 19 گل زده بود اما در چهار بازی اخیر 15 گل زده یعنی به نظر می رسد که رئال ناگهان متحول شده است.  رئال در سه تا از چهار بازی اخیر بیش از شصت درصد شوتهایش را به گل تبدیل کرد در حالی که تا قبل از این رئال مقابل پی اس جی ، سویا، اوساسونا و اتلتیکو فقط 28.21 درصد شوتهایش را به گل تبدیل کرده بود. آخرین باری که رئال در چهار بازی 15 گل زد به چهار بازی اول دوران سولاری برمی گردد یعنی حدود یک سال پیش.