مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید شاید مهمترین رقابت تابستان خود را با پیروزی مقابل سویا در بازی سوپرکاپ اروپا پشت سر گذاشت.رئال باید قبل از این که توجه خود را به سمت بازی با اتلتیکو در سوپر کاپ اسپانیا منعطف کند باید به اهمیت بازی با فیورنتینا پی ببرد.

این بازی دوستانه مقابل تیم ایتالیایی فیورنتینا در ورشو لهستان خواهد بود.سایت رسمی رئال از قبل اعلام کرده بود که رئال با تمامی قوای ممکن به مصاف فیورنیتنا خواهد آمد و هواداران لهستانی امیدوارند که بزرگترین ستارگان حال حاضر دنیای فوتبال را از نزدیک در زمین فوتبال ببینند.

این بازی از دو جنبه میتواند مهم باشد.یکی این که رئال مقابل تیمی با ویژگی دفاع و فیزیک ایتالیایی مقابله کند و دیگری این که کارلتو از بازیکنانی که کمتر به بازی گرفته شده اند استفاده کند.

به طور مثال برای مارسلو که فقط شش دقیقه مقابل سویا بازی کرد و دیماریا؛ واران و سامی خدیرا که از بعد از جام جهانی دیگر بازی نکرده اند میتواند فرصت خوبی باشد تا بازی کنند.

hi-res-2db179ab7ef6fbecf6cb9c060c968d98_crop_exact

hi-res-ca8f635670073031de4e788186826ae7_crop_exact

کیلور ناواس تا به حال شانسی برای محافظت از دروازه رئاال نداشته است و روزنامه مارکا نوشته است که ناواس در ورشو از دروازه رئال محافظت خواهد کرد.

کارلو آنجلوتی نیز در مصاحبه اخیر خود گفت که دروازه بان کاستاریکایی نیاز دارد تا قبل از شروع فصل برای رئال بازی کند.

در خط دفاعی نوبت خودنمایی دوباره رافائل واران خواهد بود.بازیکن فرانسوی زوج وسط خط دفاعی رئال را با سرجیو راموس تشکیل خواهد داد.زوجی که به نظر میرسد اکثر بازی های این فصل رئال را بازی کند.کارواخال و کوئنترائو در کاردیف بازی را آغاز کرده اند و به نظر میرسد نوبت خود نمایی مارسلو و آربلوا رسیده است گرچه هر دو کار سختی برای رسیدن به ترکیب اصلی در این فصل خواهند داشت.

اما مهمترین قطعه ی پازل تیم آنجلوتی خط هافبک آن خواهد بود.در کاردیف او از تونی کروس و لوکا مودریچ استفاده کرد و اگر آنجلوتی بخواهد زوج اصلی خط هافبک این فصل را این دو در نظر بگیرد باز هم باید شاهد آغاز بازی توسط تونی کروس و لوکا مودریچ خواهیم بود.(که البته با خط خوردن مودریچ عملا این گزینه حذف شد!)

گرچه اگر مودریچ میبود بخاطر داشتن بازی بیشتر در پیش فصل رئال نسبت به تونی کروس گزینه ی ایده آل تر برای تشکیل زوج خط هافبک با ژابی بود.

در جلوی زوج خط هافبک و با توجه به غیبت ایسکو به نظر میرسد که خامس که نیاز زیادی برای هماهنگی با تیم دارد شماره 10 رئال بازی خواهد کرد.

hi-res-dc58c0b7a4e1e7f6818296c2df407def_crop_exact

hi-res-0e51f11cf17d4ed2385bd10845e49a97_crop_exact

البته سامی خدیرا و دیماریا میمانند که برای این که نشان دهند در رئال جایی دارند نیاز زیادی به درخشش در این بازی خواهند داشت.

صحبت ها راجع به تمدید قرار داد سامی خدیرا به خوبی پیش نرفته است و به نظر میرسد انتقال این بازیکن به یکی از تیم های آرسنال یا چلسی قطعی شده باشد.در این صورت به هیچ وجه استفاده از خدیرا در ترکیب درست نخواهد بود.

حتی اگر دیماریا هم تصمیم به رفتن دارد بازی کردن در این بازی برای هیچ کدام از دو طرف درست نخواهد بود چون احتمال مصدومیت دیماریا را زیاد کرده و رئال هم از بازیکنی استفاده میکند که در آبنده آن را در اختیار نخواهد داشت!

در نوک پیکان حمله هم به نظر میرسد آنجلوتی چاره ای جز استفاده از مثلث بی بی سی نخواهد داشت چون که با توجه به مصدومیت خسه این سه بازیکن بی جانشین به نظر میرسند.

اما رئال باید مراقب ساق های بازیکنانش باشد تا پیش از آغاز فصل بازیکنی را از دست ندهد و البته از بازیکنانی که کمتر به بازی گرفته شده اند نیز استفاده ی بیشتری ببرد.

11 بازیکن احتمالی برای این بازی :کیلور ناواس.مارسلو.سرجیو راموس.واران.آربلوا.آلونسو.کروس.خامس و بی بی سی

ساموئل مارسدن