مرجع خبری رئال مادرید : سرجیو گونزالس سرمربی رئال وایادولید در مورد بازی روز یکشنبه تیمش مقابل رئال مادرید در زوریا صحبت کرد.

وی اظهار داشت :” پس از حذف مقابل تنه ریف و یک خاطره بد از این بازی، مایه خرسندی ماست که مقابل رئال بازی کنیم چرا که این بازی به ما انگیزه می دهد . در فوتبال باید پیشرفت کنی و انگیزه داشته باشی. رئال مادرید تیم بسیار قدرتمندی است. هواداران خوشحال هستند که می توانند از این بازی لذت ببرند. امیدواریم که در پایان بازی خروشحال باشیم چرا که یک بازی مهم پیش رو داریم. فقط به کسب امتیاز مقابل رئال بازی می کنیم. می خواهیم سه امتیاز را کسب کنیم. در این شرایط به یک پیروزی نیاز داریم. برای بردن بازی می کنیم اما هشت بازی است ه برنده نشده ایم.

سرجیو گونزالس در ادامه بیان کرده است:”رئال مادرید تیم بسیار قدرتمندی است که توانایی های زیادی دارد.قطعا در جریان بازی دو، سه موقعیت خیلی عالی خواهند داشت و امیدواریم با بی دقتی آن را از دست بدهند. رئال مادرید در نیم فصل اول فقط مقابل مایورکا باخته و اگر قرار باشد که در نیم فصل دوم فقط یک بازی را ببازند، امیدواریم مقابل ما باشد.

وی در مورد محرومیت کارواخال هم صحبت کرد:” کارواخال حضور ندارد و اودریوزولا جدا شده. میلیتائو و ناچو می توانند بازی کنند. فکر می کنم ناچو بازی کند. قطعا این نکته به آنها ضرر می زند.””