مرجع خبری رئال مادرید : خاوی سانچز بازیکن قرضی رئال مادرید در این فصل فقط یک بازی در وایادولید داشته و از لیست بازی امشب خط خورده است.

وی در این باره که چرا بر خلاف لونین و دی فروتوس قرارداد قرضی خود با وایادولید را فسخ نکرده، گفت:” قطعا امیدوارم که بتوانم بازی کنم. امیدوارم که در مقطع دوم فصل از نظر مصدومیت ها شانس بیشتری داشته باشم. آرامش خواهم داشت و ببینیم چه می شود. انگیزه و امید زیادی دارم. با مربی صحبت کردم و گفت که به من اعتماد دارد. در نهایت تصمیم گرفتم که بمانم. همه بازیکنان دوست دارند که در سنین جوانی بازی کنند و انگیزه زیادی دارند.”

خاوی در مورد بازی امشب رئال مادرید و وایادولید هم صحبت کرد:” صرفنظر از هر اتفاقی بازی خاصی خواهد بود. مقابل رئال بازی می کنیم و می دانیم که این بازیها  چه مشکلاتی ایجاد می کنند. با انگیزه درون زمین ظاهر می شویم و می خواهیم هواداران را خوشحال کنیم. رئال مادرید همیشه رئال مادرید است و بازیکنانی در سطح جهانی دارد. هر اشتباهی ممکن است که به شدت به ضرر ما باشد. باید بسیار متواضع و با امید ظاهر شویم. بازی خیلی مشکلی خواهد بود اما قطعا در بخشی از بازی شانس هایمان را خواهیم داشت و امیدواریم که از آن استفاده کنیم.”

وی در این باره که در فصل آینده تصور می کند که باز هم قرضی از رئال برود یا در برنابئو ماندنی شود هم صحبت کرد:” هیچ گزینه ای را رد نمی کنم اما فعلا روی اتمام فصل تمرکز دارم. سعی می کنم که فصل را خوب تمام کنم و در این تیم نقش مهمی داشته باشد.”