مرجع خبری رئال مادرید : دیمیتار برباتوف مهاجم بلغارستانی اسبق منچستریونایتد در مورد تقابل رئال و سیتی در چمپیونزلیگ صحبت کرد.

وی اظهار داشت :” محرومیت سیتی قطعا روی ذهن این بازیکنان تاثیر می گذارد. در طول بازی سعی می کنند که حریف را کنترل کنند اما در روزهای قبل از بازی به چیزهای دیگری فکر خواهند کرد. آنها نیاز دارند تا تمرکز کنند و فراموش کنند اما ساده نیست. انسجام ذهنی برای انها مهم خواهد بود.شاید محرومیت دو ساله سیتی انگیزه ای برای قهرمانی چمپیونزلیگ در این فصل باشد. این آزمون خیلی مشکلی است اما اگر بتوانند قهرمان شوند، می توانند با افتخار از چمپیونزلیگ کنار بروند و به یوفا بگویند:”دو سال دیگر همدیگر را می بینیم.” نمی توانم این گزینه را رد کنم. تیم فوق العاده ای دارند و مدتهاست که به دنبال جام هستند.”

برباتوف در ادامه بیان کرد:” محرومیت قطعا حس خوبی بین بازیکنان ایجاد کرده است. البته بازیکنان فقط بازی میک نند و نقشی در امور مدیریتی ندارند. شنیده ام که استرلینگ می ماند و این خبر خوبی برای سیتی است چرا که یک ستاره است اما همه چیز به انگیزه های شخصی یک بازیکن بستگی دارد.اگر مرتکب قانون شکنی شدند، لایق محرومیت بودند. این تنبیه سنگینی برای انهاست چرا که سیتی مدتها روی چمپیونزلیپ را داشته اما یوفا ثابت کرده است که کوتاه نمی آید.”