مرجع خبری رئال مادرید : فلورنتینو پرز مدیر رئال مادرید در نامه ای به هواداران اعلام کرد که در روزهای آینده گزینه های مختلف برای پس دادن پول بلیت های هواداران اطلاع رسانی خواهد شد. در حقیقت رئال باید شش بازی خانگی باقی مانده تا پایان فصل را بدون تماشاگر بازی کند که باید پول هوادارانی که بلیت ها را پیش خرید کرده اند، پس داده شود. بیانیه مدیر رئال مادرید بدین شرح است:

هوادار عزیز،

پیش از هر چیزی امیدوارم که شما و خانواده تان با وجود تمامی این شرایط مشکل حال خوبی داشته باشید. در رئال مادرید به خوبی می دانیم که این لحظات چقدر سخت است و به همین خاطر پیام حمایت، همدلی و محبت را به آنهایی می فرستیم که به صورت مستقیم تحت تاثیر این بیماری وحشتناک قرار گرفتند، به خصوص خانواده هایی که یکی از عزیزان خود را از دست دادند.

با این وجود به تدریج شرایط عادی می شود، هنوز مسیری طولانی برای طی کردن داریم. فراموش نکنیم که با انسجام و اتحاد در میان تمامی اعضا می توانیم این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم. فوتبال مثل بقیه جامعه تحت تاثیر این ضربه سنگین قرار گرفته است. در طول این مدت به تلاش ادامه دادیم تا ضررهای اقتصادی را به کمترین حالت ممکن تبدیل کنیم تا مانع از آن شویم که این بیماری روی ما تاثیر بگذارد. در این پروسه، نباید تلاش تیمی بازیکنان، کادر فنی، مدیران و کارمندان باشگاه را فراموش کنیم که قید بخشی از درامدهایشان را زدند تا از ضرر اقتصادی قابل پیش بینی کم کنند. در همین راستا، از سخاوت برخی از شما هواداران تشکر می کنیم که به باشگاه اعلام کردید که می خواهید قید بخشی از حقوق خود در مورد بلیت های پیش خرید شده را بزنید. البته باشگاه در روزهای آینده گزینه های مختلفی را در مورد پس دادن پول بلیت ها در فصل 20-2019 در بازیهای باقی مانده را اعلام خواهد کرد چرا که بقیه بازیها بدون تماشاگر برگزار می شود.زمان شروع دوباره لالیگا اعلام شده است. بازیها بدون هوادارانمان روی سکوها انجام می شوند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم که ورزشگاه دی استفانو در شهرک ورزشی ما میزبان بازیهای خانگی ما باشد. این تصمیم به ما اجازه می دهد که ساخت و ساز در ورزشگاه برنابئو را پیش ببریم.

برای یک بار دیگر تشکر عمیق خود را به خاطر تعهد و وفاداری در این لحظات سخت ابراز می دارم. با این امید متحد می مانیم که هر چه زودتر به ورزشگاهمان سانتیاگو برنابئو برگردیم و احساسات هوادارانمان که بی همتاست را درک کنیم. بیش از هر زمان دیگری امیدوارم که شما و عزیزانتان سلامت باشید و امیدوارم که از این لحظات سخت عبور کنیم.د

درود به همه شما

فلورنتینو پرز.”