مرجع خبری رئال مادرید : پدرو مونیتیس بازیکن اسبق رئال مادرید معتقد است که درخشش در یورو 2020 و آزار دادن تورام مدافع میانی فرانسوی باعث شده است تا رئال به سراغش بیاید و انتقالش را نهایی کند.

مونیتیس در این باره صحبت کرد و گفت:” به نظرم آن بازی خیلی جذاب بود. قبل از یورو هیچ چیزی را با کسی امضا نکرده بودم. پیشنهادهایی مطرح بود اما هیچ کدام از جانب رئال مادرید نبود. می گفتند که پس از پیروزی 4-2 سلتا در برنابئو با من قرارداد امضا کردند اما این طور نبود. حقیقت این است که فکر می کنم بازی مقابل فرانسه در یورو باعث این انتقال شد چرا که قبل از آن هیچ مذاکره ای با رئال مادرید انجام نشده بود.”

شرایط فعلی رئال مادرید :” توقعات در این باشگاه خیلی زیاد است. هم در لالیگا و هم در چمپیونزلیگ شانس دارند و برایش تلاش می کنند.”

در آینده سرمربی رئال مادرید می شوی؟” وقتی سراغ مربیگری می روی همیشه به چنین چیزهایی فکر می کنی. حضور در تیمی نظیر رئال مادرید خیلی مشکل است. به عنوان بازیکن همیشه این کار را می کرد و به عنوان مربی هم همیشه این کار را کرده است اما رویاپردازی آسان است. امید ما را تکان می دهد. فعلا چالش من این است که با باداخوز به لیگ دسته دو صعود کنیم. بعد از آن ببینیم در آینده چه می شود.”