مرجع خبری رئال مادرید : تونی کروس هافبک آلمانی رئال مادرید در مورد شروع لالیگا گفت :” تمرینات گروهی خیلی بهتر است. حالا می توانیم بازیهای دستگرمی را در تمرینات داشته باشیم. حالا شرایط عادی تر شده است و همه حس بهتری داریم. در هفته هایی که در خانه بودیم زیاد توپ را لمس نمی کردیم. در خانه بیشتر روی شرایط بدنی کار می کردیم اما زیاد با توپ کار نمی کردیم، به خصوص از نظر تمرینات تیمی. حالا مهم است که می توانیم بیشتر توپ را لمس کنیم.”

وی در مورد بدون تماشاگر شدن بازیها گفت :” با جدیت و به بهترین شکل ممکن در تمرینات شرکت می کنیم. کار بیشتری از دستمان بر نمی آید. شرایط برای همه یکسان است. باید روی مسائل بدنی خوب کار کنیم و با تمرکز در یازده بازی آینده حاضر خواهیم شد. این اولین باری است که باید بدون هواداران بازی کنیم و تیمی که بهتر با این شرایط هماهنگ شود، برنده خواهد شد.”

کروس در مورد سومین سالگرد دوازدهمین قهرمانی اروپایی گفت:” خاطرات خوبی دارم. با نتیجه چهار بر یک برنده شدیم. نیمه دوم از بهترین نیمه هایی شش سال حضورم در این جا بود. بعد از فینال میلان این دومین جام ما بود و شبی است که تا همیشه در خاطر خواهیم داشت.”