مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید در شبی که چندان هم از منچسترسیتی ضعیف تر نبود با تکرار نتیجه دور رفت، در مجموع دو بازی مقابل حریف انگلیسی با نتیجه چهار بر دو شکست خورد.

منچسترسیتی چندان هم مخوف نبود اما به نظر می رسید که ترس زیدان در چیدمان ترکیب و تعویض هایش تاوان سنگینی داشت.

در حالی که همه از نمایش میلیتائو می ترسیدند، مدافع برزیلی نمره قبلی گرفت اما واران به طراح دو گل منچسترسیتی تبدیل شد. شاید مدافع فرانسوی با این عملکرد یک گام بزرگ به سمت نیمکت نشینی  برداشت و چه بسا منطقی باشد که به تدریج میلیتائو جای او را به عنوان زوج راموس بگیرد.

مشخص نبود که ادن هازارد بازیکن بلژیکی که در کل فصل نمایش ضعیفی داشته چرا 82 دقیقه درون زمین بود و زودتر تعویض نشد و چرا وینیسیوس که از بهترین های فصل رئال مادرید بوده در چنین بازی حساسی روی نیمکت نشست. به نظر می رسید که زیدان بیش از حد از حریف ترسیده بود و محتاط بازی می کرد. در حالی که رئال مادرید نیمه اول را با نتیجه خوب یک بر یک تمام کرد و می توانست با زدن گل دوم ترس به جان حریف بیاندازد، زیدان با ترس و لرز و احتیاط بازی کرد که همین هم بلای جانش شد. در واقع اگر رئال در شروع نیمه دوم با حضور چهره های تازه نظیر وینیسیوس سراسر حمله می شد و گل دوم را می زد، گواردیولا و سیتی دچار استرس می شدند و بعد از آن رئال می توانست بازی را کنترل کند اما ترس زیدان از گواردیولا و منچسترسیتی بدجوری کار دستش داد تا در دومین فصل بعد از رونالدو هم رئال مادرید از یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ کنار برود.

حالا پرونده فصل رئال مادرید در حالی بسته شد که فلورنتینو پرز باید فهمیده باشد که ترکیبش ناکافی است. درست است که بحران کرونا به رئال مادرید دوپینگ روحی داد تا قهرمان لیگ شود اما چیزی که واضح است این است که این ترکیب کمبودهای زیادی دارد به خصوص برای خرید یار ذخیره برای کاسمیرو، راموس، کارواخال، بنزما و … که هر کدام از انها حتی اگر در یک بازی هم نباشند، نبودشان تیم را نابود می کند، درست مثل بازی اتحاد که نبود کاپیتان راموس با اشتباهات فاحش واران کاملا به چشم آمد.