مرجع خبری رئال مادرید : در بازی مقابل سیتی در منچستر، رودریگو بر خلاف انتظار فیکس بود در حالی که وینیسیوس در کل بازی روی نیمکت نشست. رودریگو 19 ساله در این بازی حضور داشت و پاس گل داد در حالی که وینی حتی یک دقیقه هم بازی نکرد تا شایعات در مورد رفتنش افزایش پیدا کند.

وینی و رودریگو هر دو مسیر مشابهی داشته اند. هر دو در سایت ترانسفرمارکت 45 میلیون یورو می ارزند. اگر فصل این دو را مقایسه کنیم می بینیم که وینی 1817 دقیقه بازی کرده و رودریگو 1696 دقیقه. اما نکته این جاست که اگر فقط به چمپیونزلیگ نگاه کنیم بازیکن سابق فلامنگو 193 دقیقه بازی کرده و بازیکن سابق سانتوس 331 دقیقه.

در واقع به نظر می رسد که در بازیهای مهم، زیدان  تصمیم گرفته که رودریگو را بالاتر از وینیسیوس قرار بدهد و این شاید نکته مهمی به شمار برود.وینیسیوس در این فصل در 38 بازی رسمی حضور داشت و رودریگو در 29 بازی اما بازیهای  بازیکن سابق سانتوس مهمتر بود.

رودریگو در این فصل 9 گل زد و وینی پنج تا. اولی در فصل اولش در رئال بود و هنوز زمان دارد تا جا بیافتد در حالی که وینی انتظار داشت که در فصل دومش شرایط بهتری داشته باشد و بیشتر بدرخشد. وینی و رودریگو هر دو تا سال 2025 با رئال مادرید قرار دارند و البته باشگاه روی هر دو کاملا حساب می کند.