مرجع خبری رئال مادرید : برباتوف بازیکن اسبق تاتنهام در مورد حذف رئال مادرید از چمپیونزلیگ گفت:” بعضی ها را درک نمی کنم. ناگهان نظرشان را عوض می کنند. این همان زیدانی است که سه بار قهرمان چمپیونزلیگ شد، هرگز تیمش از اروپا حذف نشده بود و این اولین بارش بود اما ناگهان بعضی ها دیوانه می شوند و شروع به انتقاد می کنند.حذف مقابل منچسترسیتی پایان دنیا نیست. تیم فوق العاده ای دارند. سال دیوانه واری بود و اتفاقات عجیبی رخ داد. مردم در ابتدا از تو تعریف می کنند و کمی بعد مورد حمله قرار می گیری و از نظر من این عجیب است. هر تیمی ممکن شکست بخورد و بحث دیگری وجود ندارد. زندگی همین است.”

بازیکن بلغارستانی اسبق منچستریونایتد گفت :” البته در هر صورت ناکامی های اخیر رئال مادرید در اروپا نشان می دهد که کریستیانو رونالدو چه تاثیری در این تیم داشته است. رونالدو هم البته از ترکیب رئال مادرید برای کسب موفقیت هایش استفاده می کرد. اما حالا دیگر وقت پشیمانی نیست. گذشته ها گذشته و ردال مادرید باید خودش را تقویت کند.”

برباتوف به عنوان یکی از حامیان همیشگی بیل حالا به جمع متقدانش پیوسته است:” به هیچ وجه درک نمی کنم که بیل به خواست خودش از لیست بازی با منچسترسیتی خط خورده باشد. وقتی شنیدم که بیل نمی خواسته بازی کند، شگفت زده شدم. اما این که زیدان این ماجرا را در مقابل رسانه ها فاش کرد، بیشتر من را شگفت زده کرد. گیج شدم. مشخص است که چیزی خوب پیش نمی رود ونمی دانم که آیا حقیقت را در این زمینه خواهیم فهمید یا نه. برای من وحشتناک است که بیل کلا بازی نکن اما این که یک بازیکن نخواهد بازی کند … من را شگفت زده کردم چرا که شما، من و هر هواداری دوست داریم بازی کردن بازیکنان بزرگ را ببینیم. بیل خیلی با استعدادتر از آن است که بخواهد سکونشین شود. من می خواهم بازی کند، چه در رئال مادرید و چه در هر جای دیگری.”