مرجع خبری رئال مادرید : بعد از آن که تست کرونای میلیتائو در هفته گذشته مثبت اعلام شد حالا مشخص شده که کاسمیرو و هازارد هم به علت ابتلا به همین بیماری نمی توانند ترکیب رئال مادرید را در مستایا همراهی کنند. ماریانو دیاز نیز اوایل مردادماه به کرونا مبتلا شده بود و به همین خاطر بازی مقابل سیتی را از دست داد. بدین ترتیب می توان گفت که  تا کنون چهار بازیکن رئال به کرونا مبتلا شده اند.

البته در این مدت بازیکنان دیگری از رئال مادیرد هم مشکوک به کرونا بوده اند. به طور مثال یوویچ به علت در تماس بودن با فرد مبتلا به کرونا به قرنطینه رفت اما نتیجه تست هایش منفی بود. نتیجه تست لونین در تیم ملی اوکراین هم به اشتباه مثبت اعلام شد و در مورد وینیسیوس در ابتدا نتیجه تستش نامشخص بود اما در نهایت منفی اعلام شد.

هازارد، کاسمیرو و میلیتائو هر سه در حال حاضر در قرنطینه هستند اما به نظر می رسد که مشکلی برای اولین بازی بعد از قرنطینه در مقابل ویارئال نخواهند داشت و می توانند خودشان را به آن بازی برسانند. بر اساس پروتکل بازی رئال مادرید و والنسیا لغو نمی شود چرا که فقط در صورتی بازی یک تیم به خاطر کرونا لغو می شود که کمتر از سیزده بازیکن در لیست تیم مذکور باشند.