مرجع خبری رئال مادرید : لوکا یوویچ مهاجم صربستانی رئال مادرید در حضور 28 دقیقه ای خود در ترکیب آینتراخت در بازی مقابل شالکه به ناجی تیمش تبدیل شد.

یوویچ در این بازی در دقیقه 62 وارد زمین شد یعنی در زمانی که نتیجه 1-1 بود اما در دقایق 78 و 91 گلزنی کرد و شروعی درخشان با دبل داشت تا تیمش سه امتیاز ارزشمند را کسب کند.

هفته گذشته زیدان با نیش و کنایه گفت که یوویچ هنوز برای حضور در رئال باید چیزهای زیادی را یاد بگیرد اما هیچ کس نمی داند که آن بازیکن ناآماده (به زعم مربی فرانسوی) چطور بعد از چند روز به ستاره این هفته بوندسلیگا تبدیل شده و یک تنه تیمش را نجات داد!

یوویچ تا پایان فصل قرضی در آینتراخت خواهد بود و به نظر می رسد که داستان مارکوس یورنته، رگیلون، خامس و … که در لیست مازاد زیدان بودند و در تیم های دیگر ستاره شدند در حال تکرار شدن است. در واقع شواهد نشان می دهند که مربی فرانسوی به خصوص در دوره دومش در رئال در زمینه شناخت بازیکنان چندان موفق عمل نکرده است چرا که بسیاری از بازیکنانی که با نظر زیزو در تیم ماندند، کیفیت نازلی دارند در حالی که بسیاری از بازیکنانی که جدا شدند، به ستاره تیم های دیگر تبدیل شدند.