مرجع خبری رئال مادرید : خوزه فلیکس دیاز خبرنگار نزدیک به فلورنتینو پرز در روزنامه مارکا، گزارش داده است که سرجیو راموس کاپیتان رئال مادرید فقط تا سه هفته دیگر یعنی تا دهم فروردین فرصت دارد تا اعلام کند که به پیشنهاد رئال مادرید برای تمدید پاسخ می دهد یا نه چرا که اگر تا آن زمان پاسخی به دست باشگاه نرسد، رئال مادرید جدایی وی را قطعی می داند و به گزینه های دیگر نظیر آلابا فکر می کند.

در حقیقت راموس فعلا پیشنهاد رئال برای تمدید را بی پاسخ گذاشته است. آخرین پیشنهاد رئال قرارداد یک ساله با کاهش ده درصدی دستمزد بوده به این شرط که در صورت بهتر شدن شرایط مالی برای فصل 23-2022 ، قرارداد کاپیتان با دستمزد فعلی یعنی سالی 12 میلیون یورو تمدید شود.

راموس و پرز در هفته های اخیر دو بار با هم روبرو شده اند اما هیچ صحبتی در مورد تمدید بین آنها پیش نیامده است. دفعه اول قبل از بازی با رئال و آتالانتا بود که صرفا احوالپرسی کردند و دفعه بعد هم پیش از بازی رئال و سوسیه داد بود که دور این دو خیلی شلوغ بود و نتوانستند صحبت خاصی با هم داشته باشند و صرفا در مورد شرایط تیم و احوال همدیگر صحبت کردند.

لوکاس وازکز هافبک گالیشیایی هم شرایط مشابهی دارد. او تمدید سه ساله بدون افزایش دستمرد را رد کرده و انتظار دستمزد بیشتر را دارد و به همین خاطر وکیلش در حال مذاکره با سایر تیم هاست.