مرجع خبری رئال مادرید : زین الدین زیدان مربی فرانسوی در کنفرانس مطبوعاتی پس از تساوی مقابل اتلتیکو حاضر شد.

صحنه پنالتی فلیپه:” مثل همیشه وارد ای بحث ها نمی شوم. کار داور مشکل است. صحنه ها را بازبینی کرد و سوت نزد. ما هم احترام می گذاریم. همه می دانیم که بحث هندها مشکل است. نمی توانیم وارد این بحث ها شویم. این مسئولیت داور است و خودش تصمیم م گیرد. باید احترام بگذاریم. چیزی عوض نمی شود. بازیکنان می گفتند که هند بوده، داور بازبینی کرد و پنالتی نگرفت. من به چیزی فکر نمی کنم. داور تصمیم نهایی را می گیرد. چیزی را نمی توان عوض کرد. اگر سوت می زد، پنالتی بوده و اگ رسوت نزده هم پنالتی نیست. سعی کردیم که بازی خوبی داشته باشیم و در جریان بازی باشیم.”

شرایط بازی:” در نیمه اول آنها بهتر بودند و در نیمه دوم ما . لیاقتش را داشتیم. موقعیت گلزنی در پایان داشتیم. می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم اما سعی کردیم که بازی را عوض کنیم. زنده هستیم. به جنگیدن ادامه می دهیم. نتیجه درستی کسب کردیم. تا آخرین لحظه باور داشتیم که می توانیم نتیجه را برگردانیم.”

در لالیگا شانس دارید؟” هدفمان این است که به تلاش ادامه بدهیم. می دانیم که هنوز خیلی مانده. تا آخرین لحظه جنگیم. هر لحظه می توان همه چیز را عوض کرد. می توانیم بهتر شویم و لتاشمان را می کنیم. سعی کردیم نیمه دوم متفاوتی را داشته باشیم. رفتار تیم در نیمه دوم خوب بود و تلاش مهمی داشتیم.”

وینیسیوس و والورده:” هر کسی لایق بازی کردن است. چیزی عوض نمی شود. باید ترکیب را انتخاب کنیم و بعد از آن تعویض انجام بدهیم. به همه بازییکنان افتخار می کنیم. همه در یک جت پارو می زنیم و تا آخرین لحظه به جنگیدن ادامه می دهیم.”

از نتیجه راضی هستید؟”آنها نیمه اول را بردند و ما نیمه دوم. به نظرم نتیجه درست بود. در نهایت در لالیگا زنده هستیم و همین مهم است. تا آخرین لحظه باور داشتیم.”

چرا در نیمه اول مشکل داشتید و در نیمه دوم تصحیح کردید؟” عوامل مختلفی نداشت. باید با جدیت کار می کردیم و فشار بیشتری وارد می کردیم. باید درون زمین با نشاط بیشتری کار می کردیم. ممکن است که شروع بدی در یک بازی داشته باشی اما می توانی شرایط را تغییر بدهی. در نیمه دوم همین کار را کردیم. در دفاع و حمله شرایط را تغییر دهیم. همیشه می خواهیم برنده شویم اما باید به جنگیدن ادامه بدهیم چون خیلی مانده است.”

این امتیاز چقدر ارزش دارد؟” حریف مستقیم ما و صدرنشین هستند. هر سه امتیاز را می خواستیم. مهم بود که بتوانیم نتیجه را برگردانیم. حالا به تلاش ادامه می دهیم.”

تیم مشکل گلزنی دارد؟” مهم این است که بتوانیم موقعیت ایجاد کنیم. امروز هم این اتفاق رخ داد. کریم مدتی است که دور بوده است و امروز گل تساوی را زد. سعی کردیم در دفاع جدیت داشته باشیم و از دروازه مان دفاع کنیم. می توانیم در مقابل دروازه حریفان روزهای بهتری داشته باشیم اما ارامش داشتیم.”