مرجع خبری رئال مادرید : در سالهای اخیر همیشه علاقه قلبی سران تلویزیون ملی (به خصوص شبکه سه) به بارسلونا بحث محافل ورزشی بوده است. در مصاحبه ای که چند سال پیش سایت گل منتشر کرده بود سران شبکه به وضوح از علاقه قلبی خود به بارسا خبر داده بودند و گفته بودند به همین خاطر بازیهای کاتالان ها بیش از سایر تیمهای اروپایی پخش می شود.

حالا به نظر می رسد که پیمان یوسفی نیز محبوب قلوب آنها شده باشد چرا که حرف دل آنها را به زبان می آورد. اقدام عجیب شبکه سه در انتخاب یوسفی به عنوان گزارشگر بازی رئال و مالاگا در نوع خود عجیب به نظر می رسد. در حالی که گزارش های کاملا یکطرفه (نه به سود تیمهای رقیب رئال ، بلکه به سود بارسا!) از سوی این گزارشگر با خشم هواداران رئال همراه بوده است اما در سه تا از چهار بازی اخیر یوسفی به عنوان گزارشگر برگزیده شده تا مشخص نشود که اگر این بازیها برای دل هواداران رئال پخش می شود، پس چرا باید یک “سوهان روح” که از ابتدا تا آخر بازی علیه رئال صحبت می کند برای گزارش بازیهای رئال انتخاب شود.

گزارشگری که به خاطر یک اشتباه جزئی از سوی کمک داور (که اتفاقا به گل هم تبدیل نشد) او را به ناداوری بر علیه رئال متهم می کند و در حالی که بازی در اختیار رئال است، مدام دم از قدرت مالاگا می زند، منطقی نیست که بازیهای رئال را گزارش کند.

یوسفی عملا از میکروفون خود عشق به بارسا را فریاد می زند اما به نظر می رسد که چنین گزارشهایی از سوی او با خرسندی سران سیما همراه است ، گویی که حرف دل آنها را می زند.

بارها تاکید کرده ایم که چنین رفتار ناپسندی بسیاری هوادارانی که به طور همزمان دسترسی به ماهواره و تلویزیون را دارند به استفاده از ماهواره ها ترغیب می کند و عواقب آن مسلما به دوش کسی است که می خواهد با عقده گشایی ، به چنین گزارشگرانی میدان می دهد اما نرود میخ آهنین در سنگ …