شنبه, اسفند 09, 1399
   
Text Size

Joomla!

رئال و تغییر هتل محل اقامتش به هیسپریا

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/02/12/primera/1360670772_742438_1360670875_noticia_normal.jpgمرجع خبري رئال مادريد : رئال مادرید هتل محل اقامت خود را برای اردوی بازی مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ برابر یونایتد تغییر داد . تیم مورینیو بر خلاف عادت مرسوم در هتل میراسیرا شرایتون اردو نمی زند بلکه به هتل هیسپریا می رود که به برنابئو نزدیک تر است . 
البته باشگاه رئال گزارش داد که این تغییر فقط برای همین یک بازی است و برای بازیهای بعدی رئال دوباره به میراسیرا باز خواهد گشت .
گفته می شود که این حرکت در راستای جلوگیری از درز اتفاقات اردوی رئال انجام شده چرا که سال گذشته پیش از بازی کوپا با بارسا شایعه شده بود که ترکیب رئال توسط یک نفر در این هتل لو رفته است .   

 

مورینیو 6-3 فرگوسن

مرجع خبري رئال مادريد : خوزه مورینیو در مقابل سر الکس فرگوسن . دوباره این دو مقابل هم قرار می گیرند . آخرین تقابلشان در چمپیونزلیگ 08-09 بود که مربی پرتغالی با اینتر در مقابل تیم فرگوسن قرار گرفت که البته در آن زمان ، مربی اسکاتلندی پیروز شد . اما به طور کلی امار به سود مربی فعلی رئال در بازیهای رو در روست . 
مورینیو و فرگوسن در لیگ انگلیس بارها مقابل هم قرار گرفتند اما قبل از آن ، اولین رویارویی دو تیم در سال 2004 بود . پورتو با مورینیو توانست که منچستر را در مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ اوت کند . پورتو در خانه خود 2-1 برده بود و همه شانس را به تیم انگلیسی می دادند . اسکولز برای شیاطین سرخ گلزنی کرد اما کاستینیا در دقایق پایانی از اشتباه تیم هاوارد استفاده کرد و مسیر صعود پرتغالی ها را هموار کرد . مربی پرتغالی سه ماه بعدش در گلزن کرشن با غلبه بر موناکو قهرمان اروپا شد .
با چلسی نیز ، مورینیو روند شکست ناپذیری خود را برابر فرگوسن در چهار بازی اولش حفظ کرد . در اولین دوئل در لیگ انگلیس در 15-8-2004 ، آبی ها با نتیجه 1-0 برنده شدند . در لیگ کوپا نیز در لندن ، نتیجه 0-0 شد و مورینیو در منچستر 1-2 پیروز شد . در بازی برگشت لیگ انگلیس هم چلسی 1-3 پیروز شد تا مربی پرتغالی جام بزرگی را به استمفوردبریج ببرد .
سال بعدش ، بالاخره فرگوسن در هفتمین بازی خود مقابل مورینیو پیروز شد : 1-0 در لیگ انگلیس . اما چلسی در بازی برگشت 0-3 پیروز شد تا منچستر باز هم از قهرمانی در لیگ باز بماند .
فصل بعدش یعنی در فصل 07-2006 که دوره اوج کریستیانو در اولدترافورد بود ، منچستر دو تساوی را مقابل چلسی گرفت و قهرمان لیگ شد. اما در جام حذفی ، چلسی انتقام کرد و در فینال با گل دروگبا 1-0 پیروز شد . البته یونایتد در جام اتحادیه در ضربات پنالتی توانست که مورینیو را شکست دهد .
آخرین تقابل مورینیو و فرگوسن هم در سال 2009 بود . در مرحله یک هشتم چمپیونزلیگ ، مورینیو در سن سیرو به تساوی 0-0 مقابل فرگوسن رسید اما در اولدترافورد با گلهای کریستیانو و ویدیچ شکست خورد .   

 

لوانته در صدد خرید آدان در تابستان

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2013/02/12/futbol/equipos/levante/1360661339_extras_noticia_foton_7_1.jpgمرجع خبري رئال مادريد : لوانته نگاه خود را به خرید آنتونیو آدان جلب کرده است . دروازه بان رئال به زودی پایان فصل قراردادش به اتمام می رسد که لوانته می خواهد او را جانشین گوستاوو مانوا کند . در حال حاضر نه مذاکره ای با وکیل بازیکن انجام شده و نه با باشگاه رئال اما هیچ بعید نیست که به زودی این اتفاق بیافتد . 
در حقیقت مانوا ، دروازه بان فعلی لوانته در یک قدمی پیوستن به باشگاه ناسیونال مونته ویدئوست و باشگاه لوانته می خواهد رقیبی برای کیلور ناواس پیدا کن د. در حال حاضر آدان اصلی ترین گزینه باشگاه والنسیایی است .
محصول آکادمی رئال تا ژوئن 2014 قرارداد دارد اما پس از چند فصل نیمکت نشینی ، می خواهد تجربه لالیگایی پیدا کند . آدان در تابستان گذشته هم در آستانه جدایی بود اما به اصرار مورینیو ماندنی شد . امسال حضورش به جای کاسیاس در چند بازی جنجال آفرین شد و حالا با مصدومیت ایکر ، ذخیره دیگو لوپز شده است .
لوانته طبیعتا از نظر قوای مالی نمی تواند گزینه اغواکننده ای باشد اما این باشگاه امیدوار است که با توجه به داشتن بازیکنانی نظیر اوبا ماریتنس و پاپه دیوپ ، نظر آدان را جلب کند .   

   

هزار اوباش منچستری در راه مادرید

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2013/02/12/futbol/liga_campeones/1360663881_extras_noticia_foton_7_0.jpgمرجع خبري رئال مادريد : پلیس ملی اسپانیا هشداری را از طرف پلیس انگلیس و رئال مادرید دریافت کرد . برنامه پلیس باید مهار اوباش هایی باشد که برای اغتشاش به انگلیس سفر می کنند . 
در حقیقت در گزارش رسیده به پلیس ملی اسپانیا آمده که نزدیک به 1000 هوادار انگلیسی که در میان آنها گروهی اوباش و خشونت طلب هست (که به ارتش سرخ شهرت دارند) بدون داشتن بلیط به پایتخت اسپانیا سفر می کنند .
به همین علت قرار است که قوای امنیتی از ساعات آغازین صبح دو چندان شود . قرار است که فردا در فرودگاه باراخاس جلوی هوادارانی که بلیط ندارند ، گرفته شود و دیپورت شوند .
رئال مادرید می داند که 4000 هوادار منچستر قرار است که به مادرید سفر کنند و باشگاه باید به شدت مواظب باشد که بتواند که آنها را کنترل کند .علاوه بر آنها ، گروهی هم فقط برای ایجاد جنجال به مادرید سفر می کنند و باشگاه باید مواظب باشد .
4000 هواداری که با بلیط به مادرید سفر می کنند ، آنها بی تردید رونالدو را تشویق خواهند کرد و شعار :" ویوا رونالدو ، ویوا رونالدو " سر خواهند داد .   

 

حضور ژابی و واران در تمرینات گروهی

مرجع خبري رئال مادريد : رئال مادرید آخرین تمرینش را برای بازی چمپیونزلیگ مقابل یونایتد برگزار کرد . در این تمرین مورینیو از تمامی نفرات آماده خود به جز ناچو استفاده کرد . 
اسین ، ژابی و واران که دروزهای اخیر مصدوم بودند به طور عادی با باقی نفرات تمرین کردند تا آماده بازی با صدرنشین لیگ انگلیس شوند . مورینیو امروز عصر شخصا در کنفرانس مطبوعاتی حاضر می شود .   

   

صفحه 2583 از 3549

/div>
style=