جمعه, مهر 30, 1400
   
Text Size

Joomla!

پیکه :" اشتباهات داوری را نمی توان توجیه باخت دانست "

مرجع خبري رئال مادريد : جرارد پیکه پس از شکست در برنابئو گفت :" به داور گفتیم که پنالتی مشخص بوده است . اما می دانیم که در مادرید چه خبر است . در مقابل رئال همیشه داوران یک کاری می کنند . این حس را داشتیم که تساوی عادلانه تر است و اگر تساوی می گرفت این اتفاق می افتاد اما توجیهی نیست . تیم ما باید توانایی اش را داشته باشد که بدون توجه به تصمیمات داوری توانایی خود را نشان بدهد . " 
پیکه افزود :" در طول این چهار سال همیشه لحظاتی را با افت داشته ایم اما این درست است که سه چهار بازی خوب انجام ندادیم . بارسا در هر لحظه ممکن است که نجات یابد و جلو برود . مطمئنم که این بهترین تیمی است که تا کنون دیده ام . بهتر از تیمی است که در رم یا لندن قهرمان اروپا شد . "   

 

رورا :" از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم "


مرجع خبري رئال مادريد : جوردی رورا ، نیمچه مربی بارسلونا پس از شکست به تیم دوم رئال در برنابئو گفت :" تیم چهره اش را نشان داد و شانس هایش را داشت . ما زنده هستیم . " و در مورد پنالتی آدریانو گفت :" تصاویر گویا هستند . "
حالا :" ما برای حفظ صدرنشینی به این بازی آمدیم . از عملکرد تیمم راضی هستم که چهره اش را نشان داد و در یک زمین مشکل شانس هایش را داشت . می توانستیم گل بزنیم . حالا کاملا زنده هستیم . "
توهین والدس به لاسا :" من پس از بازی به رختکن رفتم و چیزی ندیدم . "
پرز لاسا :" آن چه در مورد اوندیانو گفتم گذشته است . من یک مسئله آماری را تکرار کردم . امروز در مورد داوری صحبت نمی کنم . حرکت آدریانو مشخص بود . تصاویر گویا هستند . "
افت بدنی :" مشکل بدنی وجود ندارد . هر چند که بازیهای مشکلی زیادی داشتیم . تیم چهره اش را نشان دهد . "
شعارهای هولداران رئال علیه آلوس :" هر کسی می تواند هر کاری می خواهد انجام دهد و نظرش را بگوید . "
میلان :" این بازی در لیگ بود و آن بایز در چمپیونزلیگ است . با وجود نتیجه راضی هستیم . "   

 

زوبیزارتا :" این غیرمعمول ترین الکلاسیکوی تاریخ بود "

مرجع خبري رئال مادريد : بارسا به جایی رسیده که تساوی مقابل تیم ذخیره های رئال را هم برای خودش افتخار امیز می داند . اندونی زوبیزارتا ، مدیر ورزشی بارسا مدعی شد که پنالتی راموس روی آدریانو خیلی مشخص بوده است و افزود :" عادلانه ترین نتیجه تساوی بود . " 
پنالتی :" تصاویر مشخص هستند . پنالتی کاملا مشخص بود . بازی باید مساوی می شد . این غیرمعمول ترین الکلاسیکوی تاریخ بود . از نظر جدیت ، سبک بازی و ...."
تساوی :" ما همیشه برای بردن بازی می کنیم . نسبت به تیم دوم فاصله امتیازات زیادی داریم و هر روز تلاش می کنیم تا سبکمان را ارائه دهیم . "
لالیگا :" باید همیشه رقابت کرد . لالیگا مشکل است و دوست داریم هر چه زودتر کارش را یکسره کنیم . "
حال روحی تیم :" ما باشگاهی هستیم که سختی می کشیم اما سست نمی شویم . باید رقابت کنیم و نا امید نشویم . نمی شود که همیشه درخشان بود . "
والدس :" نمی دانم که در بهترین شرایطش هست یا نه . ویکتور همیشه خوب بوده است . شاید مشکل اصلی ما مربوط به خط حمله باشد . "   

   

موراتا :" اگر همین گونه بازی کنیم ، منچستر را شکست می دهیم "

مرجع خبري رئال مادريد : آلوارو موراتا در مصاحبه با رئال ماردید تی وی گفت :" در نیمه دوم خوب پیش رفت و به خوبی به آنها حمله کردیم . وقتی مربی به من گفت که بازی می کنم به بازی کردن در رئال مقابل یکی از بهترین تیمهای دنیا فکر کنم . حقیقت این که فوق العاده بود . " 
موراتا با خوشبینی در مورد بازی با منچستر گفت :" اگر همیشه همین گونه بازی کنیم ، به نظرم برنده می شویم . بازی کردن با کریستیانو فوق العاده است . از نظر من بهترین بازیکن دنیاست . "   

 

راموس : "برای بازی با منچستر انگیزه مضاعف پیدا کردیم "

مرجع خبري رئال مادريد : سرجیو راموس که زننده گل پیروزی رئال مقابل بارسلونا بود گفت :" دو بار بردن بارسا در چهار روز یک رضایت بزرگ برای ماست . " اما ادامه داد :" با روحیه ای مضاعف به مصاف منچستر خواهیم رفت . البته به آنها احترام می گذاریم چرا که حریف بزرگی هستند اما به هر حال کار مشکلی خواهیم داشت . " 
راموس در مورد صحنه مشکوک شیرجه زدن آدریانو گفت :" پنالتی نبود . درست است که یک برخورد کوچک انجام شد اما خطا نبود . صحنه های مشابه هم خطا معملوا گرفته نمی شود . "
راموس ادامه داد :" تا آخرین لحظه تلاش خواهیم کرد . 13 امتیاز فاصله داریم اما تا آخرین لحظه ادامه می دهیم . ما رئال مادرید هستیم . "   

   

صفحه 2512 از 3549

/div>
style=