دوشنبه, فروردین 30, 1400
   
Text Size

Joomla!

کاکا و سابقه دو بار حذف کردن یونایتد

مرجع خبري رئال مادريد : کاکا ممکن است که مقابل یونایتد در بازی مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ دقایقی حضور پیدا کند . بازیکن برزیلی سابقه دو بار حذف کردن شیاطین سرخ را دارد . 
وی در زمانی که در میلان بود در فصل 05-2004 ، یونایتد را در مرحله یک هشتم اوت کرد . کاکا نقش مهمی در دو پیروزی در مقابل یونایتد با گلهای کرسپو در بازیهای رفت و برگشت داشت .
دو فصل بعدش در مرحله نیمه نهایی ، کاکا درخشان ظاهر شد . در اولدترافورد دو گل زد . یونایتد آن بایز را 3-2 برد که رونی دبل کرد و کریستیانو گل دیگر را زد . در بازی برگشت در میلان ، کاکا زننده گل اول در پیروزی 3-0 بود . در فینال ، میلان به لیورپول غلبه کرد و قهرمان شد .   

 

پدرو :" دوست داشتم راموس در بارسا بود "

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/02/12/primera/1360686973_386458_1360687220_noticia_normal.jpgمرجع خبري رئال مادريد : پدرو رودریگز در مراسم معارفه کفش های جدید نایک حاضر شد که در این باره که به نظرش راسل به کدام بازیکن رئال علاقه دارد ، از سرجیو راموس نام برد . 
این هافبک کناری در مورد هم تیمیش در تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید گفت :" خیلی سریع و توانمند است . کار با توپش خوب است و یکی از بهترین دفاع وسط های دنیاست . "
وی در مورد فحاشی های مسی در الکلاسیکوی اخیر توضیح داد :" مسی درون زمین حرف می زند . بیرون زمین مهم نیست که چه اتفاقی افتاده است .   

 

فرگوسن :" حتم می دهم که نتیجه 0-0 نمی شود "

مرجع خبري رئال مادريد : الکس فرگوسن ، مربی یونایتد پیش از بازی با رئال مادرید گفت : "برای من این یک چالش بزرگ است . دو تیم بزرگ دنیای فوتبال مقابل هم قرار می گیرند . آنها نه بار قهرمان اروپا شده اند و ما دو بار . این یک بازی مهم در دوران کارم است و برایش خیلی هیجان زده ام . زمان خوبی برای بازی مقابل رئال است . در لیگ انگلیس شرایط خوبی داریم و بخش مهمی از راه را رفته ایم . دو ، سه مصدوم داشته ایم که برگشته اند . " 
فرگوسن در مورد کریستیانو گفت :" پخته تر شده و در اوج دوران فوتبالش است . دو ، سه سال پیش و زمانی که منچستر را ترک کرد ، هنوز اشکالاتی داشت و خیلی جوا نبود اما در رئال مادرید خیلی بهتر شده است . او و مسی دو بازیکن برتر دنیا هستند و گلهای زیادی می زنند . "
وی با امیدواری گفت :" به نظرم تیم من شایستگی بردن چمپیونزلیگ را دارد . می دانم که مردم می گویند که به اندازه قدیم خوب نیستیم اما به نظر من ، این تیم پر از استعداد است و نفرات خبوی داریم . تردیدی ندارم که فردا خوب کار خواهیم کرد . باید برنده شویم . "
فرگوسن در مورد فن پرسی گفت :" او دارد به کریستیانو و مسی نزدیک می شود . فوق العاده است . برای بازیکنان جوان خیلی خوب است چرا که به تیم کمک کرده است . از عملکردش رضایت داریم . 23 گلی که زده گویای همه چیز است . "
وی در ارتباط با ده خیا خاطرنشان کرد :" او شخصیتش را نشان داده چرا که از بحران های زیادی گذر کرده است . توجه زیادی روی اوست . داوید هنوز جا برای پخته تر شدن در فوتبال انگلیس دارد و جوان است . توانست که به لحظات سخت غلبه کند و گامی رو به جلو بردارد . " و در مورد چیچاریتو گفت :" او بخشی کلیدی از تیم است . یک حرفه ای به تمام معناست . دوست دارم او را در هر بازی در ترکیب قرار دهم اما گزینه اصلی فن پرسی است . چیچاریتو هم بازیکن بزرگی است . بیشتر بازی می کند و مطمئنا امسال 20 گل می زند . " و در مورد کاگاوا گفت :" یکشنبه آماده بازی نبود اما شاید فردا حاضر باشد . "
فرگوسن در مورد روابطش با مورینیو گفت :" موفقیت مورینیو بستگی به کارش دارد و این که در رئال چگونه موفق شود . با چنین تیم جوانی موفقیت زیادی کسب کرده است .مطمئنا به قول خودش 20 سال دیگر مربیگری می کند و کارنامه اش را درخشان تر می کند . او زمانی در چلسی بود که ما در دوره تحول بودیم . درست است که مقابل من رکورد خوبی دارد اما این ناراحتم نمی کند ، نمی شود همیشه برنده شد . "
وی در مورد زمان استراحت تیمش می گوید :" بدشانسی است که یک روز کمتر استراحت کرده ایم . یک روز استراحت بیشتر می تواند خیلی بهتر باشد اما این توجیه نیست . بازیکنان باید با آن کنار بیایند . "
فرگوسن با پیش بینی نتیجه بازی گفت :" نتیجه 0-0 در خارج از خانه در اروپا را دوست ندارم اما مطمئنا فردا 0-0 نمی شوم . تضمین می دهم . بازی گل خواهد داشت . مطمئنا هر دو تیم به دنبال گل هستند . حیف که این بازی در فینال برگزار نمی شود . "
فرگوسن در مورد تفاوت های رئال و بارسا گفت :" بارسلونا عملکرد فوق العاده ای در طول سالها داشته است . مسی ، اینیستا ، ژاوی و ... هرگ زاستراحت نمی کنند . رئال کار سختی داشته تا با توجه به ثبات بارسا به این روند برسد . رئال لالیگا را خوب شروع نکرد و بارسا اوج گرفت که مهارشان مشکل بود . "
مربی اسکاتلندی در این باره که مورینیو گفته تا 90 سالگی مربیگری خواهد کرد هم گفت :" البته این بر خلاف عرف است و فکر نمی کنم من تا 9*0 سالگی فعال باشم . او می تواند تا 70 سالگی کار کند . من از کارم لذت می برم و ادامه می دهم ، البته نه تا 70 سالگی . "
وی در مورد رونی هم گفت :" بازیکن پخته ایست و نقش موثری در بازی ما دارد . گلهایش خیلی مهم هستند . سخت تلاش می کند . خیلی چیزها را به تیم داده و میت واند پستهای زیادی را پر کند . بچه فوق العاده پر انرژی و با انگیزه ایست . "   

   

مورینیو در مورد یک پرونده فساد در پرتغال مورد بازجویی قرار می گیرد

مرجع خبري رئال مادريد : خوزه مورینیو ، مربی رئال مادرید در مورد یک پرونده فساد مالی در پرتغال که "توگاس پارک " یک شرکت خصوصی وابسته به مخابرات پرتغال در آن نقش دارد ، مورد بازجویی قرار می گیرد . گفته می شود که لوئیز فیگو و خوزه سوکراتس از حزب جمهوری خواه در این پرونده دخیل هستند . در ابتدا مورینیو در جمع متهمان اصلی نام برده شد اما حالا فقط به عنوان مطلع باید در روز سوم آوریل در یک ویدئوکنفرانس پاسخگوی دادگاه باشد . 
مطبوعات پرتغال مدعی شدند که دادگاه اویراس به جز مورینیو از سا پینتو ، ویتور بایا ، روی کاستا ، فیگو و کیلش میگل مرکادو نیز سوالاتی خواهند پرسید . در حقیقت مورینیو نیز در ابتدا از افرادی بود که با این کمپانی قرارداد داشت اما به دلایلی نامشخص ، قراردادش فسخ شده است .
لوئیز فیگو در ماه ژولای قراردادی 750 هزار یورویی برای تبلیغ توگاس پارک بست . در حقیقت گفته می شود که در کاندیداتوری سوکراتس هم این کمپانی از او حمایت کرده است .   

 

ده خیا :" کریستیانو بی همتاست"

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/02/12/champions/1360694330_155833_1360694516_noticia_normal.jpgمرجع خبري رئال مادريد : داوید ده خیا ، دروازه بان فیکس یونایتد پیش از بازی مقابل رئال در روز چهارشنبه در برنابئو گفت :" وقتی به باشگاهی جدید و کشوری جدید آمدم ، لحظات مشکلی داشتم و ممکن بود که در ترکیب نتوانم تثبیت شوم . اما نسبت به زمان پیوستنم به منچستر دروازه بان بهتری شده ام . " 
وی در مورد کاسیاس گفت :" مطمئنا جایش خالی است . او کاپیتان تیم ملی اسپانیا و رئال است اما دو دروازه بان بزرگ دیگر هم دارند . مطمئنا نبودنش برای آنها مهم است . "
کریستیانو :" کل دنیا می دادند که کریتسیانو چطور است و چگونه بازی می کند اما سخت است که بتوان او را مهار کرد . کریستیانو بی همتاست . "   

   

صفحه 2581 از 3549

/div>
style=