دوشنبه, فروردین 30, 1400
   
Text Size

Joomla!

خط خوردن اسکولز از لیست یونایتد برای سفر به مادرید

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/02/12/portada/1360682860_563406_1360682957_noticia_normal.jpgمرجع خبري رئال مادريد : پل اسکولز ، هافبک یونایتد از لیست شیاطین سرخ برای بازی مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ در برنابئو خط خورد . هافبک 38 ساله دچار مصدومیت است و از 26 ژانویه و بازی با فولام به بعد به میادین برنگشته است . 
اسکولز امروز با هم تیمی هایش تمرین کرد اما الکس فرگوسن این بازیکن قدیمی را خط زد . البته وی شانس اندکی برای حضور در ترکیب اصلی فرگوسن داشت .
خب رخوش برای شیاطین سرخ حضور اشلی یانگی است که دچار مصدومیت است . از طرفی مربی اسکاتلندی می تواند روی فیل جونیز و جانی ایوانز روی این بازی حساب کند .   

 

شوت به چارچوب های کریستیانو در اروپا ، به اندازه مجموع سه مهاجم یونایتد

مرجع خبري رئال مادريد : کریستیانو رونالدو رکورد دار شوت به چارچوب در چمپیونزلیگ است . بازیکن پرتغالی 27 شوت به چارچوب در بازیهای اول اروپایی داشته است . 
جالبی این که آمار پرتغالی از مجموع شوت به چارچوب های چیچاریتو ، فن پرسی و رونالدو ، سه مهاجم یونایتد با 24 شوت بیشت راست . بازیکن مکزیکی 11 شوت به چارچبو زده ، فن پرسی هفت تا و رونی شش تا .
کریستیانو یک تنه سه مهاجم یونایت درا حریف است . او اقای گل چمپیونزلیگ با شش گل زده هم هست که بوراک ییلماز از گالاتاسرای نیز به اندازه او گل زده است . بازیکن پرتغالی در 540 دقیقه این تعداد گل را زده و بازیکن ترک تبار در 501 دقیقه .
بنزما در چمپیونزلیگ سه گل زده است . چیچاریتو و فن پرسی نیز به همین اندازه گل زده اند . حتی کایخون هم در مرحله گروهی دو گل زد .   

 

همه نفرات در لیست بازی با منچستر

مرجع خبري رئال مادريد : مورینیو لیست تیمش برای بازی چهارشنبه با یونایتد را اعلام کرد که همه نفراتش شامل 22 بازیکن را در لیست قرار داد که فقط ناچو و موراتا از آکادمی در کنار کاسیاس مصدوم در لیست نیستند . 
لیست کامل بدین شرح است :
دروازه بان ها : دیگو لوپز ، آدان و خسوس
مدافعان : واران ، راموس ، په په ، مارسلو ، آلبیول ، کوئنت رائو ، کاروالیو و آربلوا
هافبک ها : ژابی ، دی ماریا ، خدیرا ، اسین ، کاکا ، مودریچ ، اوزیل و کایخون
مهاجمان : کریستیانو ، بنزما و هیگوائین   

   

اسین :" از تمامی دقایقم برای بابا مورینیو لذت می برم "

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/02/12/champions/1360690295_662632_1360690478_noticia_normal.jpgمرجع خبري رئال مادريد : مایکل اسین ، هافبک غنایی رئال پیش از بازی با منچستر گفت :" از تمام دقایقم برای بابا مورینیو از زمان پیوستنم به رئال لذت می برم . فردا فیکس می شوم ؟ از مربی بپرسید . " 
ترس :" اصلا از بازی در چمپیونزلیگ هراسی نداریم . مقابل یونایتد یک بازی دیگر خواهد بود . هیجان زده هستیم و امید زیادی خواهیم داشت . "
جو بازی :" هواداران فوق العاده خواهند بود . بازی بزرگی است . به جلو نگاه می کنیم تا این بازی شروع شود . هواداران مطمئنا از تیم حمایت خواهند کرد . "
کریستیانو :" برای این بازی هیجان دارد و دوست دارد هر چه زودتر بازی شروع شود . در شرایط خوبی است و آماده حضور در اوج فوتبالی خود است . "
منچستر :" در لیگ انگلیس مقابل آنها بازی کردم اما چمپیونزلیگ فرق دارد . من و هم تیمی ها آماده هستیم . نمی شود گفت که یونایتد هجومی بازی می کند یا نه . فقط می شود گفت که بازیکنانی بزرگ و با کیفیت دارند . "
مورینیو :" بابا مورینیو به من فرصت داده تا در این جا باشم و از تمامی دقایقی که در این جا دارم لذت می برم . سخت تلاش می کنم تا برنده باشم . مورینیو لبخند می می زد . همیشه خوشحال است . همیشه سخت تلاش می کند تا به ما کمک کند . هرگز او را ناراحت ندیدم . "
شرایط فعلی :" پارسال در چلسی خیلی مشکل بود . در پنج ماهی که در این جا بودم خرسند بودم . عالی بود . "
اورا :" بازیکن بزرگی است . یکی از بهترین دفاع چپ های دنیاست . همیشه صد در صد است . "   

 

فرگوسن :" بازی فردا شب زیباتر از یونایتد - بارسلونا خواهد بود "

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/02/12/champions/1360672494_868759_1360672657_noticia_normal.jpgمرجع خبري رئال مادريد : الکس فرگوسن ، مربی یونایتد در مورد بازی چهارشنبه تیمش مقابل رئال مادرید گفت که " یک نمایش فوق العاده " در پیش است و احتمالا زیباتر از بازی تیمش با بارسلونا خواهد بود . 
وی گفت :" یک نمایش زیبا میان دو تیم برتر فوتبال جهان برگزار می شود . این بازی بهتر از یونایتد - بارسلونا خواهد بود . یونایتد و رئال دو باشگاهی هستند که خیلی به خاطرا تفخاراتشان به هم نزدیک هستند و کل دنیا می داند که این بازی مهمترین بازی چمپیونزلیگ می تواند باشد . "   

   

صفحه 2582 از 3549

/div>
style=