دوشنبه, فروردین 30, 1400
   
Text Size

Joomla!

ژابی با مصدومیت جلوی یونایتد بازی می کند

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2013/02/12/futbol/liga_campeones/1360649453_extras_noticia_foton_7_0.jpgمرجع خبري رئال مادريد : ژابی آلونسو فردا بازی می کند اما از نظر بدنی ویران است . هافبک سن سباستینی دیروز به علت دردی که حس می کرد نتوانست تمرین کند . او به همین خاطر بازی اسپانیا - اروگوئه و رئال مادرید - سویا را از دست داده بود . نگرانی های در مورد شرایط بدنی او وجود دارد اما چه بازیکن و چه کادر فنی می دانند که حضورش چقدر مهم است . 
بازیکن تولوزایی دیروز نتوانست که در والدبباس تمرین کند چرا که در پایش احساس درد می کرد . او در کنار دی ماریا ، واران ، په په ، کایخون و ... تمرین کرد اما پیش از اتمام تمرین ، ناچار شد که به همراه دکتر موراته زمین را ترک کند .
ژابی یکشنبه تنها تمرین کرده بود و دیروز نیز به ریکاوری ادامه داد . او کل هفته گذشته را در والدبباس دچار مصدومیت بود . امروز باید در آخرین تمرین پیش از بازی با منچستر حضور داشته باشد . اگر بازی فردا در لیگ بود ، مطمئنا فشاری به ژابی وارد نمی آمد و به او استراحت داده می شد .
مورینیو می داند که ژابی بیش از یک بازیکن عادی برای تیمش است . بازیکن سابق لیورپول ، یونایتد را به خوبی می شناسد چرا که هفت بار برابر تیم فرگوسن بازی کرده است .
ژابی در یک قدمی سه کارته شدن و محرومیت از یک بازی چمپیونزلیگی قرار دارد . اگر فردا کارت زرد بگیرد نمی تواند در بازی برگشت حاضر باشد . سرجیو راموس نیز شرایط مشابهی دارد .   

 

آمار هجومی تر رئال نسبت به یونایتد در اروپا

مرجع خبري رئال مادريد : چهارشنبه آینده ، رئال و منچستر به عنوان دو غول فوتبال اروپا به مصاف هم می روند . نبردی که برنده اش از بخت های اصلی قهرمانی اروپا خواهد بود . 
مقایسه آمار دو تیم در این فصل جالب به نظر می رسد . رئال امسال با این که افت داشته ، اما در چمپیونزلیگ 24 شوت به چارچوب بیشتر از تیم فرگوسن در مرحله گروهی داشته است . تازه باید در نظر گرفت که رقبای مرحله گروهی تیم مورینیو ، تیمهای بزرگی نظیر بورسیا ، دورتموند و اژاکس بودند و رقبای شیاطین سرخ ، تیمهایی نظیر گالاتاسرای ، براگا و کلوژ .
رئال مادرید 74 شوت به چارچوب داشته و یونایتد 50 تا . رئال مادرید 15 گل زده و تیم انگلیسی 9 تا . شوت به خارج از چارچوب رئال هم 46 تا بوده و برای تیم فرگوسن 36 تا .   

 

خاطره خوش رئال از برگزاری بازی رفت مقابل یونایتد در برنابئو

مرجع خبري رئال مادريد : بازی رئال و یونایتد در مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ ، پنجمین تقابل دو تیم در این تورنمنت است . تا کنون آمار 3-1 به سود رئال است که شیاطین سرخ هر سه باری که بازی رفت در خانه رئال بوده ، اوت شده اند . 
در حقیقت تقابل با منچستر در حالی که بازی برگشت در انگلیس باشد ، برای رئال شانس آورده و آمار هم این را نشان می دهند . تنها باری که منچستر توانست رئال را اوت کند مربوط به نیمه نهایی 1968 می شود که بازی برگشت در برنابئو بود . در سه بار دیگر ، بازی برگشت در زمین یونایتد بود که رئال صعود کرد .   

   

اوزیل در توئیتر یک میلیونی شد

مرجع خبري رئال مادريد : مسعود اوزیل در صفحه خود در شبکه اجتماعی توئیتر از مرز یک میلیون فالوور گذشت . بازیکن رئال مادرید یکی از بازیکنان با بیشترین هوادار در شبکه های اجتماعی نظیر توئیتر و فیس بوکس است . 
اوزیل یک نماد برای رئال و تیم ملی آلمان است و طبیعی است که با توجه به سطح بازی و چهره محجوبش ، روز به روز بیشتر و بیشتر در میان مردم به محبوبیت برسد .   

 

آمار خوب مورینیو از تقابل با انگلیسی ها در اروپا

مرجع خبري رئال مادريد : رئال مادرید برای سومین بار از زمان آمدن مورینیو با تیمهای انگلیسی مواجه می شود . مربی پرتغالی هرگز در خانه در چمپیونزلیگ مقابل تیمهای انگلیسی نباخته است . در حقیقت او از هشت بازی در خانه مقابل تیمهای جزیره به پنج برد و سه تساوی رسیده است . 
مورینیو در چمپیونزلیگ 16 بار با تیمهای انگلیسی روبرو شده که فقط سه بار باخته است . با رئال مادرید این پنجمین بازی او مقابل تیمهای انگلیسی است . در خانه توانست که تاتنهام را 4-0 شکست دهد و سیتی را 3-2 .
مورینیو سابقه خوشی از بازی با تیمهای انگلیسی داشته است . او در اولین چمپیونزلیگش با پورتو توانست که یونایتد را اوت کند . با چلسی نیز دو بار مقابل لیورپول بدشانسی آورد که دو تساوی بدون گل داشت . با اینتر نیز 0-0 با یونایتد مساوی کرد و 2-1 چلسی را شکست داد .   

   

صفحه 2585 از 3549

/div>
style=