دوشنبه, فروردین 30, 1400
   
Text Size

Joomla!

مودریچ به دنبال اولین بردش برابر یونایتد

مرجع خبري رئال مادريد : اگر بازیکنی از رئال باشد که خاطرات خوشی از یونایتد نداشته باشد ، بی تردید لوکا مودریچ است . بازیکن کروات حتی یک بار هم در چهار سال حضورش در تاتنهام نتوانست شیاطین سرخ را شکست دهد . 
بین 2008 تا 2012 مودریچ چهار بار مقابل تیم فرگسون قرار گرفت که هرگز پیروز نشد . او در این بازیها حتی گل هم زد اما نتیجه نداشت . وی در فینال لیگ کاپ در ضربات پنالتی به یونایتد باخت هر چند که ضربه خودش را هم گل کرد .   

 

عکس تیمی از راموس :" ما یک تیم هستیم "

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/02/11/champions/1360588571_492971_1360588701_noticia_normal.jpg

مرجع خبري رئال مادريد : سرجیو راموس در صفحه توئیترش عکسی تیمی با این پیغام قرار داد :" شب خوش . برایتان عکسی با ایکر ، کاکا و مارسلو می گذارم . ما یک تیم هستیم !"
ایکر نیز همین عکس را در صفحه فیس بوکش گذاشته و نوشته است :" با سه ستاره !! آماده بازی با یونایتد هستیم !"   

 

کریستیانو :" می خواهم آقای گل تاریخ رئال شوم "

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/02/11/primera/1360614379_230754_1360614594_noticia_normal.jpgمرجع خبري رئال مادريد : کریستیانو رونالدو ، ستاره پرتغالی رئال مادرید با خنتو ، پیری ، آمانسیو و بوتراگوئنو دیدار کرد . بازیکن پرتغالی با رکورد خنتو به عنوان ششمین گلزن برتر تاریخ رئال برابری کرده و با 182 گلی که زده رکورد سه تای دیگر را پشت سر گذاشته است . اما کریستیانو راضی بشو نیست :" همیشه گفته ام که رکوردها برای شکسته شدن هستند . نه تنها برای من بلکه برای نسلهای آتی . خوشحالم که این رکوردها را شکستم و از این که به این آمار رسیدم خرسند هستم . می خواهم که پیش بروم و به صدر جدول برسم . "

نظر چهار اسطوره دیگر در مورد رکورد کریستیانو :
آمانسیو :" به یاد آوردن این که نامت در کنار 9 نفر دیگر در جمع بهترین گلزنان تاریخ رئال است خوشایند است اما دیدن روند فعلی گلزنان باعث می شود که درک کنی که آن قدر ها هم زیاد گل نزده ای . کریستیانو گلهای زیادی زده که امیدواریم به این روند ادامه دهد . او مدت زیادی در باشگاه نبوده و این آمار نشان می دهد که چه بازیکن اعجاب انگیز و توانمندی است . با این روند می تواند که همچنان بقیه را پشت سر بگذارد و حتی به رکورد دی استفان وبرسد . افتخار می کنیم که کریستیانو رونالدو در رئال مادرید بازی می کند . بازیکن فوق العاده ایست و امیدواریم که تا سالهای متمادی نقشی کلیدی برای ما داشته باشد . "
بوتراگوئنیو :" کریستیانو رونالدو فوق العاده است . افتخار می کنیم که در رئال مادرید بازی می کند . جاه طلبی او یکی از بزرگترین ویژگی هایش است . در هر بازی می خواهد پیشرفت کند و آن را تبدیل به یک چالش شخصی می کند . این که در هر بازی یک گارنتی برای گلزنی است ، برای حریفان مشکل ساز است چرا که معنیش این است که حریفان باید دو گل بزنند تا ببرند . در طول تاریخ ، کمتر تیمی چنین رکوردی داشته است . امیدواریم که سالها به این روند ادامه دهیم چرا که بازیکنی کلیدی برای ماست . "
پیری :" من هرگز مهاجم نبودم . کارم را به عنوان هافبک دفاعی شروع کردم و سپس دفاع وسط شدم . تقسیم شدن در تاریخ رئال با این بازیکنان بزرگ و حضور در جمع ده گلزن برتر تاریخ باشگاه ، افتخار آمیز و خوشایند است . کریستیانو بازیکن فوق العاده ایست . نه تنها یک گلزن ذاتی با هر دو پاست ، بلکه از نظر من کامل ترین بازیکن دنیاست . توانمند و سریع است ، حرکات مستقیمی دارد و از نظر ذهنی آماده است . عالی شوت میزند و گنجایش حرکات انفجاری بالایی دارد . می جنگد و دفاع می کند . با این ویژگی ها اجتناب ناپذیر بود که دیر یا زود بخشی از این لیست شود . اما نه این قدر سریع . "
خنتو :" برابری کردن او برای من افتخاری است . من تنها بازیکن تاریخ هستم که شش بار قهرمان اروپا شده ام ، 18 سال در رئال مادرید بودم و 23 جام بردم . همیشه دیدنش درون زمین خوشایند است . بازیکن بی همتایی است و با آماری که دارد تاریخ سازی می کند . من دوست داشتم کنار او بازی می کردم . حالا نوه های من از دیدن بازی او لذت می برند . "   

   

"پختگی راموس به عنوان کاپیتان دوم "

مرجع خبري رئال مادريد : سرجیو راموس در روز 30 مارس 27 ساله می شود آن هم در حالی که در قله دوران فوتبالش قرار گرفته است . از نظر بدنی ، فوتبالی و شخصیتی همین طور است . چهره جدیدش با موهای کوتاه ، بازتابی از احوالات کاپیتان فعلی رئال مادرید است . (کاسیاس تا دو ماه دیگر بازوبندش را پس می گیرد) . پس از اختلاف با مورینیو در ماه سپتامبر به خاطر گفتن حقیقت ("این جا همه می بریم و همه می بازیم") حالا تحت فرمان مربی پرتغالی در آمده تا حس خوبی را در تیم القا کند . سرجیو راموس درون زمین با شخصیتش می خواهد که اختلافات را به دست فراموشی بسپرد و به همراه مربی روند خوبی را تا پایان فصل طی کند . 
مسلما زمان برای انتقاد و بحث های دیگر زیاد است . اما راموس همچون کریتسیانو پیغام اتحاد را می فرستد :" حالا هدف همگی ما باید بردن چمپیونزلیگ و کوپا باشد . " راموس مقابل رونی یا فن پرسی کم نخواهد آورد . او رد شرایط سخت تری هم جنگیده است . حالا قفط به دهمین چمپیونزلیگ فکر می کند . قهرمانی در اروپا تنها جامی است که کم دارد و تا کسب آن عقب نخواهد نشست .
توماس رونکرو   

 

کامل شدن رئال با بازگشت ژابی به تمرینات گروهی

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/02/11/portada/1360583497_909534_1360583727_noticia_normal.jpgمرجع خبري رئال مادريد : رئال مادرید تقریبا کامل شد . به استثنای ایکر ، همه نفرات اماده اند . ژابی که در بازی اسپانیا - اروگوئه در قطر به علت مصدومیت از حضور نداشت و بازی با سویا را هم از دست داد ، بدون مشکل با گروه تمرین کرد و بدین ترتیب قطعا زوج خدیرا برابر یونایتد خواهد بود . 
واران نیز بدون مشکل تمرین کرد . او نیز در بازی دوستانه فرانسه - آلمان و بازی با سویا حضور نداشت اما حالا که په په برگشته نگرانی در مورد بازگشتش وجود ندارد . دی ماریا و اوزیل نیز که شنبه بازی نکردند شانس زیادی برای فیکس شدن دارند .   

   

صفحه 2588 از 3549

/div>
style=