دوشنبه, فروردین 30, 1400
   
Text Size

Joomla!

کایخون 26 ساله شد

مرجع خبري رئال مادريد : خوزه کایخون امروز 26 ساله شد . این محصول آکادمی رئال دومین فصلش را در تیم اصلی رئال سپری می کند که امسال پنج گل در بازیهای تشریفاتی و کم اهمیت به ثمر رسانده است . وی امسال در 30 بازی حضور داشته است . 
کایخون ، بازیکنی که در رئال اثبات کرده که فقط به درد بازیهای تشریفاتی و دوستانه می خورد ، در آندلوس متولد شد . وی در کودکی به تیم نوجوانان رئال پیوست ، با اسپانیول لالیگایی شد و پس از مدتی به دست مورینیو به رئال برگشت .
اولین بازی رسمی او برای رئال در روز 14 آگوست 2011 در تساوی 2-2 با بارسلونا در سوپرکاپ اسپانیا بود .   

 

مبهم بودن شرایط فیل جونز برای بازی در برنابئو

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/02/11/champions/1360582434_980741_1360582748_noticia_normal.jpgمرجع خبري رئال مادريد : فیل جونز ، هافبک منچستر یونایتد برای بازی رفت مرحله یک هشتم چمپیونزلیگ برابر رئال در روز چهارشنبه در برنابئو در هاله ابهام قرار گرفته است . این بازیکن در طول بازی با اورتون زمین را ترک کرد . 
فیل جونز پس از برخورد با فلاینی دچار مصدومیت شد و حضورش به همین علت در بازی مقابل رئال مادرید نامشخص است .   

 

ژابی :" مورینیو برای بازیهایی نظیر یونایتد ساخته شده است "

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/02/11/primera/1360586899_768175_1360586987_noticia_normal.jpgمرجع خبري رئال مادريد : ژابی آلونسو در مصاحبه با تایمز در مورد بازی رئال - منچستر صحبت کرد که شایعات در مورد دوپینگ در رئال سوسیه داد را تکذیب کرد . وی گفت :" در طول دوران ضورم در سوسیه داد ، هرگز کسی را ندیدم که از مواد نیروزا استفاده کند ، کاملا کذب است . " 
مورینیو :" او برای بازیهایی نظیر یونایتد ساخته شده است . نحوه آماده شدنش برای این بازی ، نحوه بررسی حریفان و روش برخوردش به ما انگیزه مضاعف و روحیه روانی می دهد . به خاطر همه این ها ، او شیفته این فرصتهاست . "
منچستر :" آنها مقابل همه تیمها جنگیدند . فرگوسن مثل یونایتد جنگنده است . این را به بازیکنانش هم منتقل می کند . او از آنهاست و آنها از او هستند . این را در زمان حضورم در لیورپول دیدم . "
اولدترافورد :" رفتن به آن جا با لیورپول همیشه برایم خاص بود و با رئال هم همین طور خواهد بود . این یکی از چیزهایی است که از انگلیس دلم برایش تنگ شده است . "   

   

مارکا : بازگشت مورینیو به ترکیب پیروز نیوکمپ ، برابر منچستر

http://estaticos04.marca.com/imagenes/2013/02/11/futbol/equipos/real_madrid/1360546602_extras_noticia_foton_7_0.jpg

مرجع خبري رئال مادريد : مورینیو پس از شکست به سویا در پیزخوان گفت که تیم ندارد . اما حالا به نظر می رسد که دوباره تیمش را باز یافته باشد ، چه ااز نظر بدنی و چه از نظر روحی . مورینیو تردیدی ندارد که مقابل منچستر ، رئال واقعی را خواهد دید ، نه تیمی که شانزده امتیاز تا صدر فاصله دارد . 
برای اولین بار از ماه اکتبر تا کنون ، 24 نفر در تمرینات در والدبباس حاضر می شوند . در فاصله دو روز تا بازی با منچستر ، مربی پرتغالی همه نفرات آماده اش را دارد . فقط ایکر نیست اما دیگو لوپز به نظر می رسد که به خوبی جایش را پر کرده باشد .
مورینیو دستش کاملا باز خواهد بود و می تواند هر تصمیمی که بخواهد را در مورد تیمش بگیرد . در حقیقت او می تواند از همان تیم استفاده کند که پارسال در لیگ در نیوکمپ پیروز شد .
ترکیب احتمالی بازی با منچستر احتمالا شامل دیگو لوپز ، آربلوا ، راموس ، په په ، کوئنت رائو ، ژابی ، خدیرا ، دی ماریا ، اوزیل ، رونالدو و بنزما خواهد بود . فقط جای مارسلو خالی است که از نظر بدنی نا آماده است .
په په 10 روز است که به تمرینات برگشته و مقابل سویا نیز 25 دقیقه بازی کرد . گزینه دیگر برای حضور در کنار سرجیو راموس نیز واران است اما بازیکن فرانسوی تا حدودی مصدوم است و به همین علت شانس حضورش در ترکیب کاهش یافته است .
تغییر دیگر مورینیو می تواند نیمکت نشین کردن کوئنت رائو و استفاده از اسین باشد . بدین ترتیب بازیکن غنایی دفاع راست می شود و آربلوا دفاع چپ . این دو در الکلاسیکو نیز دفاع کناری بودند .
ژابی و خدیرا مقابل سویا کاملا استراحت کردند و سرحال تر از همیشه آماده این بازی خواهند بود . در خط حمله نیز اوزیل ، دی ماریا ، کریستیانو و بنزما بازی می کنند . دو بازیکن آلمانی و آرژآنتینی هم شنبه استراحت کردند . 
مورینیو در این بازی آن قدر نفر دارد که ناچار است که یک دروازه بان و پنج نفر دیگر را خط بزند . ناچو و موراتا دو گزینه ای هستند که احتمالا فدا می شوند . مارسلو نا آماده است و احتمالا با آلبیول یا کاروالیو از ترکیب کنار می رود . از میان کاکا یا کایخون هم یکی روی نیمکت می نشینند .   

 

ساعت غیرمتعارف برای الکلاسیکوی لیگ قطعی شد : 18:30

مرجع خبري رئال مادريد : خائومه رورس ، مدیر بخش حق پخش تلویزیونی در مصاحبه با راک 1 اعلام کرد که الکلاسیکوی لیگ میان رئال مادرید و بارسلونا در روز شنبه دوازدهم اسفند ساعت 18:30 برگزار می شود . 
رئال در ابتدا می خواست که این بازی در روز جمعه برگزار شود اما در نهایت به برگزاری این بازی در ساعت 18:30 رضایت داد تا بتواند که استراحت بیشتری برای بازی با اولدترافورد داشته باشد . با توجه به عادت همیشگی در برگزاری الکلاسیکوها در ساعات پایانی شب ، انجام این بازی در این ساعت غیرمتعارف نیز می تواند جالب باشد .   

   

صفحه 2590 از 3549

/div>
style=