مرجع خبری رئال مادرید

ثانیه به ثانیه با اخبار رئال مادرید

  • بازی بعدی
  • گرانادا – رئال مادرید
  • لوس کارمنس
  • جمعه 24 اردیبهشت
  • 00:30
  • بازی قبلی
  • رئال مادرید2 – سویا2
  • دی استفانو
  • یکشنبه 18 اردیبهشت
  • 23:30مرجع خبری رئال مادرید : در این ویدیو نگاهی داریم به جالب ترین اتفاقاتی که در بازی رئال مادرید و بارسلونا رخ داد. از خنده‌های کاسمیرو به کومان پس از اخراج تا دعوای پیکه با داور پس از بازی!

176 بازدید 13 آوریل 21 - سروش جهان راد

ویدئو؛ بامزه‌ترین اتفاقات و حاشیه‌هایی که ال کلاسیکو داشت


5

avatar
5 تعداد پیام ها
0 تعداد پاسخ به پیاغام ها
0 دنبال کننده ها
 
پیام هایی با بیشترین واکنش
داغ ترین پیام ها
4 نویسنده پیام
مهیارکریس ناتمامعشق رال و رونالدوعلى رئالى آخرین نویسنده پیام
  عضویت  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
هشدار بده در مورد
مهیار
مهمان
مهیار

از نظر این دوستان داور خوب هرناندز هرناندزه که وقتی سوارز با خطا واران رو پرت میکنه و توپو میگیره و میبره جلو دروازه و پاس گل میده ، بعد از گل مسی فقط وسط زمینو نشون بده . این داور خوبه که خطای لانگله با کف پا روی واران رو ، به جای پنالتی اخراج ، خطای واران رو بگیره !!!! من همیشه سعی کردم طرفدار متعصب و بیفکر نباشم و به تیم های حریف و تاریخچه‌هاشون احترام بگذارم ، ولی همین ورزش ۳ که تبدیل شده به کانون هواداران بارسلونا و حتی یکبار کامنتهامو تایید نکرده ، ویدئویی گذاشت از ۱۰ مورد از بدترین داوریهای تاریخ فوتبال که دو مورد از بارسا توش بود !!! شماره ۵ بازی بارسا پاریس که تو نیوکمپ ۶ به ۱ شد و مورد شماره ۱ بازی چلسی بارسا که همگی میدونید کدومه . بارسای گوآردیولا رو به اتفاق ، بهترین بارسای تاریخ میشناسن اما همون تیم هم دو بار رفت فینال چمپیونز لیگ و هر دو بار تو نیمه نهایی سر دو تا حریفشو بریدن . چلسی و رئال !!! کومان میخواد با این کارها ثابت کنه خیلی بارساییه .

مهیار
مهمان
مهیار

من صحنه برخورد مندی و برایتویث رو به این وضوح و از این زاویه ندیده بودم . یعنی اگه اینو پنالتی میگرفت دیگه فوتبال نگاه نمیکردم !!!! تمام صحنه های قبلی که دیده بودم مشخص بود که پنالتی نیست ولی انقدر اینها جنجال کرده بودن و کومان انقدر از پنالتی مطمئن بود که پیش خودم میگفتم شاید یه برخورد کوچیکی بوده ، شاید مندی نوک پاش خورده پشت پای این مرتیکه … قشنگ نیم متر که با هم فاصله دارن هیچی موقع دویدن فکر کنم انگشتهای مندی خورد به پشت دست برایتویث !!!!! فقط مرده اون چند تا کارشناسی هستم که میگفتن میتونه پنالتی باشه !!!!! از نظر استاد کومان داورهای خوب اونایی هستن که وقتی داور وسط به ضرر رئال پنالتی گرفت ، به جای اینکه از اتاق وار بخوان که صحنه رو دوباره ببینه و اشتباهشو برگردونه ، دست بزنن و به هم تبریک بگن و خوشحال بشن .

کریس ناتمام
مهمان
کریس ناتمام

بی شرف بریتویت

عشق رال و رونالدو
مهمان

دو تا چیز از بریت ویت فهمیدم ۱ اینکه اگر داور پنالتی گرفت که گرفت ۲ اگه نگرفت فردا میگیم به داوری باختیم

على رئالى
مهمان
على رئالى

عاشقتم مودريچ پيكه يه لحظه برگاش ريخت خخخخ