مرجع خبری رئال مادرید : زنان رئال مادرید در دو بازی اخیرشان پیروز نشده اند. تیم توریل در مقابل اتلتیکو به تساوی بدون گل رسید و در مقابل گرانادیا با نتیجه یک بر صفر شکست خوردند. زنان رئال مادرید فعلا در رتبه دوم لیگ زنان اسپانیا هستند و حالا باید به مصاف بارسلونای صدرنشین بروند. رئال مادرید فقط سه امتیاز نسبت به تیم سوم یعنی لوانته برتری دارد.

زنان رئال مادرید پس از سیزده برد متوالی در بازی اخیرشان در کسب پیروزی ناکام بوده اند. زنان رئال ده امتیاز تا بارسای صدرنشین فاصله دارند و صدرنشینی لییگ را غیرممکن می دانند اما امیدشان حفظ رتبه دوم و کسب نایب قهرمانی است. زنان رئال می دانند که اگر مقابل بارسا شکست بخورند، خطر از دست دادن رتبه دوم برایشان وجود دارد و ممکن است این جایگاه را به لوانته بدهند.

زنان رئال برای اولین بار از دوران توریل به دو بازی متوالی بدون گل رسیده اند اما در این فصل با 63 گل در  لیگ زنان اسپانیا عملکرد خوبی داشته اند. 51.6 درصد شوتهای به چارچوب رئالی ها گل شده است. کارولین ویر ستاره زنان رئال در سه بازی اخیر در لیگ و جام حذفی گل نزده است که بدترین رکوردش در رئال چهار بازی متوالی بدون گل رسیده است.