مرجع خبری رئال مادرید : تابستان 2023 به نظر می رسد که قرار است بعد از شش سال بالاخره تابستانی پرشور برای هواداران رئال مادرید باشد. هواداران با هیجان منتظر اتفاقات پیش رو هستند تا در بازار نقل و انتقالات بهترین نتایج و اتفاقات برایشان رخ بدهد. بنزما، آسنسیو، هازارد و ماریان واز رئال مادرید جدا شدند تا رئال فقط دو مهاجم داشته باشد یعنی رودریگو گکوئس و وینیسیوس جونیور. آنچلوتی البته می گوید که نگران نیست و با آرامش منتظر خرید در خط حمله است.

آس گزارش داده است که همچنان تمرکز اصلی مدیران رئال مادرید روی خرید امباپه و هالند در 2024 است با این وجود آنها می دانند که خرید بلینگام و یک مهاجم کافی نیست. در حقیقت تا چند هفته پیش و در زمانی که به نظر می رسید که اسنسیو تمدید می کند و بنزما هم ماندنی است، مدیران رئال می خواستند که با خرید یک مهاجم (خوسلو) و بلینگام به علاوه جذب فران گارسیا و بلینگام پرونده نقل و انتقالات را ببندند اما حالا شرایط عوض شده است.

رئال حالا علاوه بر خوسلو و بلینگام باید حداقل دو خرید دیگر داشته باشد : برای خط حمله گزینه محبوب آنچلوتی، هری کین انگلیسی است.  که یک سال دیگر با تاتنهام قرارداد دارد و قیمتش بیش از صد میلیون یورو تخمین زده می شود. برای  جانشینی ماریانو نیز خوسلو به صورت قرضی خریده می شود. مدیران رئال از سویی آلوارو رودریگز از کاستیا را هم گزینه ای به عنوان مهاجم سوم می دانند. از سوییم دیران رئال باید به فکر جایگزین برای آسنسیو و هازارد هم باشند. براهیم از میلان باز خواهد گشت اما آنچلوتی از جذب یک بازیکن دیگر هم استقبال می کند که کای هاورتز ستاره آلمانی چلسی گزینه ای دیگر است.

البته خریدهای دیگری هم بسته به جدایی ها در راه هستند. مثلا در صورتی که آندری لونین برای دقایق بیتر جدا شود، رئالی ها به سراغ یک دروازه بان می روند که سوریا از ختافه گزینه اصلی است. در مورد پست دفاع چپ نیز فران گارسیا از  رایو وایکانو به رئال مادرید برمی گردد. از سویی ناچو هنوز پاسخ پیشنهاد تمدید را نداشته و اگر ناچو جدا شود، مدیران رئال باید به خرید دفاع دفاع میانی دیگری باشند چرا که وایخو کارکردی در تیم ندارد. وایخو بازیکن قابل احترامی باری آنچلوتی و باشگاه است اما حضورش جلوی پیشرفت برخی بازیکنان آکادمی نظیر رافا مارین را گرفته است. از سویی رئال مادرید به پیشنهادها برای مندی نیز گوش می دهد. در پست دفاع راست نیز هاوارد یکی از گزینه های رئال مادرید است چون فقط یک سال دیگر با بایرن قرارداد دارد و گزینه محبوبی است.

کمترین اقدام رئال در خط هافبک خواهد بود که کروس و مودریچ قراردادشان را تمدید کرده اند، شوامنی، کاماوینگا و والورده ستارگان اینده هستند، بلینگام به تیم ملحق می شود و سبایوس نیز هنوز تصمیم خود را اغلام نکرده است. مدیران رئال به دنبال خرید رایگان امباپه در تابستان 2024 هم هستند و البته شرایط هالند را هم دنبال می کنند و اندریک نیز از برزیل خواهد آمد.